روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 286
  • 965
  • 1,043,863
گلایه از دیدار اصلاح طلبان با روحانی

عبدالله مومنی از اقتصاددانان اصلاح طلب توئیت زده است : شرکت کنندگان در دیدار با رییس جمهور بیشتر بدنبال حل مشکلات شخصی خود بودند تا منافع مردم.
مومنی که عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی است علیرغم حمایت شخص محمد خاتمی، نام او در لیست اصلاح طلبان برای رقابت های انتخاباتی شورای شهر تهران درج نگردید که همین امر موجب دلخوری بخش عمده ای از اصلاح طلبان گردید چرا که حذف وی نشانه ای از تغییر رویکرد اصلاح طلبانی بود که بعد از سال ۹۲ در سفره قدرت سهیم شده بودند.
این در حالی است که منتقدان زیادی این حرکت اصلاح طلبان را به باد انتقاد گرفته اند که روحانی بعد از یک و نیم سال، یک وقت ملاقات برای اصلاح طلبان میدهد در حالی که برای دیدار با چهره های شاخص اصولگرا، خود راهی مجالس شان شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز