روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 56
  • 721
  • 1,334,978
گلایه جلالی بابت درگیری صادقی و حاتمی

سرمربی باتجربه پیکان نسبت به موضوع درگیری فرزاد حاتمی و امیرحسین صادقی گلایه‌هایی را متوجه رسانه های ورزشی کرد.
به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که کوچکترین حرکات ستاره‌های فوتبال جذابیت‌های خاص خود را برای مخاطبان دارد، مطمئنا درگیری بین دو چهره مطرح فوتبال ایران به گونه‌ای بود که تیتر یک اخبار رسانه‌ها را به خود اختصاص دهد. با این حال مجید جلالی معتقد است هر موضوع پربیینده ای دلیل بر مقبولیت آن نیست .
سرمربی پیکان با اشاره به درگیری هفته گذشته امیر حسین صادقی بازیکن این تیم با فرزاد حاتمی مهاجم تیم تراکتور سازی در هتل المپیک گفت: معمولا تلفن شخصی خود را همراه ندارم، اما بعد از مشاهده آن ۷۳ تماس بی پاسخ از خبرنگاران و رسانه های مختلف داشتم که می خواستند درباره این خبر، اطلاعات کسب کنند. این موضوع سبب شگفتی من شد تا از یکی از خبرنگاران دلیل آن را جویا شدم که او نیز به موضوع این درگیری اشاره کرد.
جلالی در این باره به نکته جالبی اشاره کرد و گفت: به شما خبرنگاران توصیه می کنم که بهتر است به گونه ای عمل کنید تا افکار عمومی از شما تبعیت کنند، نه اینکه در شیوه اطلاع رسانی تابع افکار عمومی باشید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز