روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 997
  • 744
  • 1,383,165
گل‌محمدی با اعتماد به جوان‌ها در تراکتور موفق می‌شود شریفی: بارسلونا هم محروم شد، اما تضعیف نه!

مهدی شریفی در گفت و گو با خبرنگاران، درباره آغاز تمرینات تراکتورسازی در هفته آینده اظهار داشت: من و تعدادی از بازیکنان تمرینات اختصاصی خودمان را از چند روز گذشته آغاز کرده ایم و برای شروع تمرینات کاملا آماده هستیم. گل محمدی هم مربی بسیار خوب و با شخصیتی است که کارنامه روشنی در فوتبال ایران دارد. آقا یحیی همیشه به بازیکنان جوان اعتماد داشته و با همین اعتماد قطعا در تراکتورسازی هم موفق می شود. من امیدوارم فصل بسیار خوبی را در کنار ایشان و با حمایت هواداران پرشور تراکتورسازی سپری کنیم.
مهاجم تراکتورسازی در خصوص مشکل محرومیت از فصل نقل و انتقالات و نگرانی هواداران این باشگاه گفت:این مشکل پیش از این برای باشگاههای بزرگ جهان مثل بارسلونا هم پیش آمده اما نباید فراموش کنیم که ما تیم بزرگ و محبوبی هستیم. همچنین هواداران خوبی داریم که از تیمشان به خوبی حمایت می کنند. من فکر نمی کنم مشکل کمبود بازیکن برای تراکتورسازی جدی باشد چرا که بازیکنان بسیار خوبی در تیم حضور دارند.
شریفی همچنین گفت: ترکیب بازیکنان با تجربه و جوان قطعا در این فصل به تراکتور کمک می کند و ما می توانیم با همین بازیکنان مدعی باشیم. هواداران هم نباید نگران باشند چرا که اکثر بازیکنان فصل گذشته در تیم می مانند همچنین بازیکنان جوانی داریم که فصل گذشته فرصت زیادی برای حضور در ترکیب تیم پیدا نکردند اما مطمئن باشید سال ها می توانند مهره های تاثیرگذاری برای تیم باشند. باید به این بازیکنان اعتماد کرد.
وی افزود: از هوادارانمان می خواهم که با تمام وجود از تیم حمایت کنند و نگران این محرومیت نباشند. فراموش نکنید که ما با کمترین تغییر و بیشترین هماهنگی وارد فصل جدید خواهیم شد که این موضوع به موفقیت تیم کمک می کند.
شریفی در پایان گفت: جوان های آینده دار تراکتورسازی با انگیزه و تلاش می خواهند خودشان را در این فصل ثابت کنند و تردید نداشته باشید که همین جوانان از موفق ترین بازیکنان این فصل لیگ برتر خواهند بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز