روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
گل‌محمدی: مشکلات زیادی داریم تراکتور تنهاست

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: مشکلات زیادی در تراکتور داریم.
یحیی گل‌محمدی در پایان تمرین تراکتورسازی، گفت: مشکلات زیادی داریم. در زمین لشگر عاشورا به روی ما بستند. طلب‌های زیادی داریم.
وی افزود: شرایط بد نیست بازی با تیم آکادمی تراکتورسازی به ما کمک کرد. اگر همین روند را ادامه دهیم می‌توانیم تیم خوبی داشته باشیم. مشکلاتی هست و برخی ناهماهنگی‌ها وجود دارد. که حتی محل زمین تمرین را به روی ما بستند. در نقل و انتقلات مشکلات عجیبی داریم باید بدهی‌های گذشته از سوی باشگاه پرداخت شود. شرایط خوب نیست. همه منتظر هستند ببینند باشگاه چه می‌کند. تراکتورسازی تنها است. کسی در این شهر به فکر باشگاه‌ نیست. باشگاه تنها نمی‌تواند کاری کند. اگر مسئولان دست به دست هم ندهند مشکلات بیشتر خواهد شد.
سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه چه مشکلی باعث شده در زمین عاشورا تمرین نکنند، عنوان کرد: می‌خواستیم در زمین لشگر تمرین کنیم. حالا چه مشکلاتی بوده است به این مسئله اشاره نمی‌کنم. مجبور شدیم به زمین چمن مصنوعی برویم و کارمان را دنبال کنیم. با این رفتارها کار سخت خواهد شد. نباید همه مسئولیت را گردن باشگاه بیاندازیم. این مسئله شدنی نیست. مصطفی آجورلو تا حدودی می‌تواند پول بیاورد و مشکلات را حل کند. اگر این تیم را دوست داریم باید کمک کنیم. بنشینیم پشت میز و فکر کنیم آجورلو کارش را انجام می‌دهد درست نیست.
وی در ادامه تأکید کرد: نباید تیم را تنها بگذارند. باید به تراکتوسازی کمک کرد. کارهای خوبی برای این تیم می‌توان کرد. اگر بخواهیم فقط نظاره گر باشیم شرایط بدتر خواهد شد. ما مربی و بازیکن هستیم یک روز می‌آییم و یک روز می‌رویم اما چیزی که می‌ماند باشگاه است. امیدوارم این مشکلات هر چه زودتر حل شود.
سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه آجورلو تا چه حدی موفق بوده است، عنوان کرد:‌ اینکه تا چه حد موفق بوده را من نباید بگویم. در این مدت که قرارداد بستم تنها کسی که دیدم تیم را عاشقانه دوست دارد و دل می‌سوزاند آجورلو است. باید از او تشکر کنم متاسفانه شاید علیه او جوی باشد ولی بیش از توانش کار می‌کند.
وی در مورد غیبت جواد منافی از در تمرینات، تصریح کرد: مشکلی پیش آمده است. طی چند روز آینده تصمیمی می‌گیریم که به سود باشگاه باشد.
گل‌محمدی در مورد اینکه آیا او جدا شده است، تصریح کرد: تا چند روز آینده تصمیم می‌گیریم، صبر داشته باشید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز