گل محمدی و حسینی می توانند سال ها در تراکتور باشند

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: سرمربی تیم ملی یک هفته پیش از مسابقات به ایران می آید و اصلا لیگ را نمی بیند.
هوادار- مهدی کیانی در گفت و گو با خبرنگاران درباره نحوه قرعه کشی جام حذفی در این دوره از رقابت ها اظهار داشت: هر سال به گونه ای این قرعه کشی ها انجام می شد که تیم های لیگ برتری در یکی دو مرحله به تیم هایی از لیگ دسته اول و دسته دوم برخورد می کردند اما حالا باید در اولین قدم به مصاف یک تیم لیگ برتری برویم.
در قرعه کشی جام حذفی
همه چیز به ضرر ما شد
وی ادامه داد: حالا که دیگر قرعه کشی کرده اند و تمام شده است و هر چه بگوییم فرقی ندارد. به این قرعه و تصمیم مسئولان احترام می گذاریم. در این بازی مهمان هستیم و واقعا قرعه به گونه ای بوده که همه چیز به ضرر ما تمام شده است اما تیمی که می خواهد جام را به دست آورد باید با تمام وجود راهی میدان شود حتی اگر همه چیز به ضرر آنها باشد.
کسانی که به قرعه آسان ما اعتراض داشتند کجا هستند؟
کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به اینکه سال همه قرعه تراکتورسازی را آسان می دانستند گفت: حالا امسال بر عکس شده و هر جا قرعه کشی می شود ، سخت ترین آن به ما می افتد. همان افرادی که سال گذشته نسبت به قرعه های راحت ما اعتراض داشتند حالا نیستند که بگویند با این قرعه سخت و تمام محدودیت ها چه عملکردی داشتیم. متاسفانه این افراد همیشه با اظهارات خود به دنبال حاشیه سازی و بی ارزش کردن موفقیت های تراکتورسازی هستند.
تراکتوریم و از هیچ تیمی نمی ترسیم
کیانی درباره بازی با پدیده و دشواری هایی که تراکتور همیشه مقابل این تیم داشته است،تاکیدکرد: هیچ تیمی از پیش برنده نیست. اگر پدیده تیم خوبی دارد ما نیز تیم خوب و کاملی هستیم و این را در ۵ هفته اخیر نشان داده ایم. فوتبالی را به نمایش گذاشته ایم که هوادارانمان را راضی و امیدوار کرده است. خدا را شکر که از نظر روحی و روانی نیز کادر فنی کارهای لازم را برای بازیکنان انجام داده و در نهایت باید بگویم ما تراکتوریم و از هیچ چیز نمی ترسیم.
کی روش اصلا لیگ را نمی بیند
وی در واکنش به عدم حضور بازیکنان تراکتورسازی میان ملی پوشان خاطرنشان کرد: درباره تیم ملی صحبت نکنیم بهتر است چرا که فکر می کنم آنها اصلا لیگ را نگاه نمی کنند و همه چیز از پیش تعیین شده است. کی روش که یک هفته پیش از مسابقات به ایران می آید و دستیاران او را نیز در ورزشگاه نمی بینیم. در کل فکر نمی کنم آنها اصلا به لیگ توجهی داشته باشند و عملکرد تیم ها و بازیکنان برایشان مهم باشد.
آزادی نباید خودش را گم کند
کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که با بازگشت نوری و حاتمی فکر می کنید شانس بازیکنان جوانی که درخشش خوبی داشته اند برای حضور در ترکیب کم شود؟ گفت: این دیگر تشخیص سرمربی است و نمی دانم چه تصمیمی در این رابطه خواهد گرفت اما محمد رضا آزادی در این دو هفته عملکرد بسیار خوبی داشته است. او پسر خوبی است و مهم تر از همه پدرش که سابقه بازی در تراکتور را دارد، پشتیبان خوبی برای او است.آزادی نباید خودش را گم کند و در این صورت آینده درخشانی خواهد داشت ضمن اینکه فوتبال را واقعا دوست دارد. من آرزو می کنم سال های سال برای فوتبال ایران افتخار آفرینی کند.
گل محمدی به کسانی بازی داد که روی آنها حساب نمی کردیم
کیانی در پایان درباره یحیی گل محمدی و مجتبی حسینی و رزومه ای که این دو مربی در میدان دادن به جوانان دارند، تاکید کرد: اگر از این دو نفر تعریف می کنم به این خاطر نیست که الان سرمربی و مربی من هستند اما جا دارد واقعا به آنها خسته نباشید بگویم چرا که از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم دریغ نمی کنند. تیم خیلی خوبی را ساخته اند و همه می دانند باخت در ۳ هفته هم حق ما نبود.گل محمدی به بازیکنانی میدان داد و از عملکردشان جواب مثبت دریافت کرد که اصلا روی آنها حساب نمی کردیم. گل محمدی و حسینی می توانند سال های سال در تراکتورسازی حضور داشته باشد و هم موفقیت های زیادی به دست آورند و هم پدیده هایی را به فوتبال ایران معرفی کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از