روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 55
  • 420
  • 1,435,511
گل و روان ‌گردان ‌ها بیشترین مواد تبلیغی در فضای مجازی

ایران در منطقه‌ای جغرافیایی قرار دارد که بزرگترین تولیدکننده مواد مخدر نیز در همین منطقه فعالیت خودش را روز به روز توسعه می‌بخشد.
حجم تولید موادمخدر در سال گذشته در افغانستان بی‌سابقه بود و به همان نسبت نیز جمهوری اسلامی ایران در امر مبارزه با مواد مخدر توسعه عملکرد داشته و بیشترین کشفیات مواد مخدر را به خود اختصاص داده است.
سردار زاهدیان درخصوص انواع موادی که در فضای مجازی تبلیغ و توزیع می‌شوند، به خبر نگاران گفت: گیاه گل و روان‌گردان‌ها،‌بیشترین موادی هستند که در فضای مجازی توزیع می‌شوند.
وی اعلام کرد: متاسفانه این مواد آثار تخریب شدیدتری نسبت به سایر مخدرها دارند؛ البته با تمرکزی که در این حوزه وجود دارد عناصر ‌آن شناسایی و برخورد لازم با آنها صورت گرفته و خواهد شد.
روباه، اختاپوس و اسپایدر، معروف‌ترین منهدم شده‌های فضای مجازی است.
سردار زاهدیان درخصوص باندهای مجازی معروفی که توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شناسایی و منهدم شده‌اند اظهار داشت: شبکه روباه، اختاپوس و اسپایدر از جمله شبکه‌های مجازی معروفی بودند که در امر تبلیغات و توزیع مواد مخدر نقش داشتند؛ شبکه‌های فوق منهدم، عناصر آنها شناسایی،‌دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز