روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 275
  • 702
  • 1,334,476
گل گوچی، بارسلونایی بود

گل گوچی، بارسلونایی بود

گل اول تیــم مــی ایــران روی پرس عالی ســه مهاجــم تیم ملی ایــران در آن صحنه و اشــتباه مرگبار امین لکونته به ثمر رسید. در تیم های بزرگ دنیا پرس کردن از همان جلو در دســتور کار قرار می گیرد، تیــم هایی چون بارسلونا و بایرن مونیخ این کار را به خوب یانجام می دهند و تعدادی زیادی از گل های تیمشان را روی این فشار آوردن از جلو و اشتباهات مدافعین و دروازه بان ها انجام داده اند. موضوعــی که کارلــوس کــی روش روی آن به شدت تاکید داشته است و این فشار آوردن در بازی اول تیــم ملی در راه جام جهانی روســیه به کار تیم ملــی ایران آمد. گل تیم ملی ایران در دقیقه ۳ + ۹۰ برابر قطر اولین عامل برد بود. پرس کردن سه مهاجم تیم ملی قوچان نژاد، انصاری فرد و جهانبخش باعث شد تا محمد کاسورال توپ را به دروازه بان تیمشان امین لکونته پاس بدهد، بعد از این پاس قوچان نژاد این پرس را ادامــه داد تا این که لکونته تحت تاثیر جو ورزشگاه توپ را بســیار بد دور کند و به طور اتفاقی به انصاری فرد برســاند، احمد یاسر در ادامه توپ انصاری فرد را قطع کرد و بازهم اتفاقی توپ به مهاجم گریز پای ایران قوچان نژاد رسید تا گوچی با یک ضربه دقیق دروازه لکونته را باز کند، گلی که می توان ان را بارسایی خواند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز