روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 222
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,841
گمرک خداآفرین غیرفعال است

فرماندار شهرستان خداآفرین در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر ضرورت و اهمیت گمرک و منطقه آزاد ارس به عنوان یک ظرفیت اقتصادی در منطقه، از استفاده نکردن این ظرفیت ها انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر گمرک این شهرستان در عمل غیرفعال است.
با ابراز تاسف از غیر فعال بودن گمرک این شهرستان، افزود: با وجود صدور مجوز رسمی برای فعالیت و واردات و صادرات در گمرک خداآفرین و با گذشت شش ماه از ایجاد این گمرک، هیچ فعالیتی در آن انجام نشده است.
امینیان از عدم ارایه گزارش دستگاه های مرتبط در خصوص ایجاد بازارچه مرزی کالای همراه مسافر انتقاد کرد و گفت: ایجاد چنین بازارچه ای می تواند در رونق و توسعه اقتصادی شهرستان نقش موثری داشته باشد.
امینیان با بیان اینکه در این شهرستان نسبت به استان و کشور قاچاق کالا اتفاق نمی افتد، اظهار کرد: مبارزه با قاچاق امری حیاتی و جهادی است و برای پوشش خلاءهای مرزی برای قاچاق کالا این موضوع از طریق کارویژه مرزی استان مطرح و پیگیری می شود.
فرماندار شهرستان خداآفرین با اشاره با تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و آسیب های جدی ناشی از این معضل در اقتصاد کشور، گفت: در صورت جلوگیری از قاچاق کالا و توجه به تولیدات داخلی، بیکاری از بین می رود و با افزایش درآمد خانوارها، اقتصاد کشور در قالب اقتصاد مقاومتی رونق می یابد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز