روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 472
  • 746
  • 1,351,228
گودرزی: از تعویضم ناراحت شدم

مهاجم تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد تعویضش در دقیقه ۳۷ با نظر کادرفنی انجام شده و به آن احترام می گذارد.
شهرام گودرزی مهاجم تیم تراکتورسازی، درباره پیروزی تراکتورسازی مقابل سیاه جامگان عنوان کرد: «بازی بسیار سختی مقابل سیاه جامگان داشتیم. تیم مشهدی چیزی برای از دست دادن نداشت و برای برد بازی می کرد.ما نیز هدفمان کسب ۳ امتیاز بود و برای رسیدن به این مهم تلاش کردیم. موقعیت های دیگری هم داشتیم که استفاده نکردیم. با این حال خوشحالم که پیروز از زمین خارج شدیم.»
وی درباره تعویضش در دقیقه ۳۷ مسابقه بیان کرد: «من از نظر بدنی مشکلی ندارم. تمرینات خوبی انجام دادم و مشکل خاصی ندارم. تعویض من با صلاحدید کادرفنی انجام شد و فکر کنم امیرخان می خواست تغییر تاکتیک بدهد که موفق هم بود.»
مهاجم تراکتور درباره ناراحتی اش از این تعویض گفت: «هر فوتبالیستی بابت تعویضش ناراحت می شود و من هم از این قاعده استثنا نیستم. دوست داشتم در زمین باشم و ادامه دهم اما تصمیم کادرفنی بود و من هم احترام می گذارم. فکر می کنم تعویض قلعه نویی نیز جواب داد و فرزاد گل دوم را زد و باعث پیروزی شد.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز