روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 89
  • 857
  • 1,393,382
گودرزی: قلعه‌نویی خواست دفاع چپ باشم

مهاجم تیم تراکتورسازی اعلام کرد تفاوتی ندارد در کدام پست به میدان برود.
تیم تراکتورسازی مقابل صبای قم یک پیروزی ارزشمند کسب کرد تا به صدرجدول برسد و بالاتر از پرسپولیس قرار بگیرد. یکی از اتفاقات جالب این مسابقه حضور شهرام گودرزی مهاجم تیم تراکتورسازی در پست دفاع چپ بود.
گودرزی درباره تغییر پست خود گفت: «این موضوع با نظر امیر قلعه نویی انجام شد. با توجه به اینکه سعید آقایی محروم بود، قلعه نویی از من خواست در پست دفاع چپ بازی کنم و با کمال میل قبول کردم. امیدوارم توانسته باشم جواب اعتماد قلعه نویی را بدهم. هدف من کمک به تراکتورسازی است و هرجا کادرفنی بخواهد بازی می کنم.»
او درباره پیروزی مقابل صبا بیان کرد: «بازی خوبی انجام دادیم و شایسته کسب پیروزی بودیم. تیم صبا بازی بسته ای را ارائه کرد اما با این حال خوب کار کردیم و خوشبختانه ۳ امتیاز را گرفتیم. امیدوارم این روند را ادامه دهیم و تا پایان فصل نتایج مطلوبی کسب کنیم.»
گودرزی درباره شانس قهرمانی تراکتورسازی افزود: «تیم ما امسال شایسته کسب عنوان قهرمانی است. در این راه نهایت تلاشمان را به کار می گیریم تا بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم. امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاید و این روند را تا پایان ادامه دهیم.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز