روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 624
  • 798
  • 1,334,123
گودرزی: ۳ امتیاز بازی با استقلال برای ما است

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: . نباید انگشت‌ها را به سمت گروسیان گرفت و او را مقصر جلوه داد.
شهرام گودرزی، بازیکن تراکتورسازی درباره نتایج تیمش در دو هفته گذشته اظهار داشت:درست است که دو بازی گذشته را واگذار کرده ایم اما کارشناسان و هواداران به این مهم اذعان داشته اند که در هر دو بازی شایسته برد بودیم. فوتبال خوبی را به نمایش می گذاریم و نمی دانم به خاطر بدشانسی است یا عدم تمرکز کافی که باعث می شود توپ هایمان گل نشود.در هرحال ما همه این ها را فراموش کرده ایم و با تمام قدرت آماده بازی با استقلال هستیم.
وی در واکنش به انتقاد ها و حمله هایی که به گروسیان می شود و او را دلیل باخت های تراکتورسازی معرفی می کنند افزود: با توجه به اینکه نمایش خوبی را در دو هفته اخیر داشتیم همین روند را ادامه خواهیم. در این میان اگر نتیجه می گیریم و گل می زنیم کل تیم در آن نقش دارند و قطعا روی گل های خورده نیز کل تیم مقصر هستند. نباید انگشت ها را به سمت گروسیان گرفت و او را مقصر جلوه داد. او ابتدای راه است و به تجربه نیاز دارد و با این حرف و سخن ها فقط تمرکزش را از دست خواهد داد. به نظر من از گروسیان اصلا نباید انتقاد شود و در تیم هم چه کادر فنی و چه بازیکنان او را نقد نمی کنند.
بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به تغییر پست خود در بازی با پرسپولیس تاکید کرد: بارها گفته ام که هدف کل تیم کمک به تیم است و هر پستی که کادر فنی برای من در نظر بگیرد بازی می کنم و برایم اهمیتی ندارد.
گودرزی درباره برخورد تند برخی بازیکنان درون زمین با یکدیگر گفت: اصلا این طور نیست که از یکدیگر دلخوری داشته باشم و اتفاقا کاملا در کنار یکدیگر و همدل هستیم. در زمین و به ویژه در یادگار امام شمار هواداران زیاد است و برای اینکه با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم مجبور هستیم صدایمان را بالا ببریم. میان ما و بازیکنان جوان رابطه خوبی حاکم است.
وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به نتایجی که استقلال در دو هفته اخیر گرفته قطعا انگیزه زیادی داخل خانه دارد و از سویی تراکتور همیشه در آزادی موفق تر از استقلال ظاهر شده است،از این رو ۳ امتیاز ازآن کدام تیم خواهد بود؟ خاطرنشان کرد: هواداران استقلال و تراکتورسازی هر دو از این تیم انتظاراتی دارند. فکر می کنم بازی خوبی از آب درآید و هر دو تیم بازی زیبایی را ارائه دهند اما ۳ امتیاز این بازی برای ما خواهد بود.
بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان در واکنش به انتقاداتی که به نحوه بازی داریوش شجاعیان، همشهری و دوست او در استقلال می شود گفت: او بسیار بازیکن با استعدادی است و توانسته در مدتی کم اعتماد کادر فنی تیم ملی را نیز به خود جلب کند. من بازی های داریوش را در این دو هفته ندیده ام اما شک ندارم او در استقلال روزهای خوبی خواهد داشت اما باید به او فرصت داد تا با تغییرات محیط و تیمی که داشته هماهنگ شود. مطمئن هستم که شجاعیان خیلی زود از استقلال به ترکیب ثابت تیم ملی می رسد.امیدوارم جمعه روز خوب داریوش باشد اما حتی در این صورت هم ما برنده خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز