روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
«گوزل تبریزیم» در شناسایی معضلات پنهان موفق بوده‌است

شهردار تبریز با اشاره به وظایف گسترده حوزه خدمات، اظهار داشت: خدمات، خط مقدم ماموریت‌های شهرداری است که می‌تواند بخش قابل‌توجهی از مشکلات رایج شهر و شهروندان را رفع کند.
ایرج شهین‌باهر در بازدید از برنامه‌های خدمات سطح شهر با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: طرحی که با عنوان «گوزل تبریزیم» از یک ماه پیش آغاز شده، توانسته معضلات پنهان خدماتی را شناسایی و حل کند.
وی تصریح کرد: زواید بصری، تابلوهای ناهماهنگ، پل‌های زاید و غیرایمن، ناودان‌های کهنه، آبروها و معابر فرسوده، از معضلاتی است که هر یک به تنهایی شاید معضل برجسته‌ای به شمار نیایند؛ اما معاونت خدمات شهری با همکاری خدمات مناطق، در یک ماه گذشته، این مشکلات را در قالب طرح یکپارچه عملیاتی، سامان‌دهی کرده‌است.
شهردار تبریز با بیان این‌که مسائل خدماتی، تنها محدود به زیبایی و تمیزی شهر نیست، خاطرنشان کرد: مواردی مثل پل‌های غیراصولی که خارج از ضوابط ترافیکی روی آبروها ایجاد می‌شود، می‌تواند جان عابران را به خطر بیندازد.
شهین‌باهر با تاکید بر این‌که مشارکت شهروندان، پشتوانه کیفی‌سازی برنامه‌های خدماتی است، گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد که به عنوان مثال، مشکل اصلی انسداد آبروها، مربوط به زباله‌های خانگی و صنفی است؛ این عامل، طبیعی است که در جریان بارندگی، می‌تواند به طغیان آب و مشکلات بهداشتی تبدیل شود.
وی با تاکید بر این‌که ماموریت حوزه خدمات، باید توام با نظارت و مسئولیت‌پذیری باشد، افزود: همان‌طور که بارها نیز تاکید کرده‌ایم، عوامل خدماتی، چشم بینای شهرداری به شمار می‌آیند و شایسته نیست که در حضور ناظران خدماتی، شاهد تخلفات ساختمانی یا تخریب فضای سبز باشیم.
شهردار تبریز با قدردانی از تلاش‌های معاونت خدمات، مدیران حوزه، کارگران و پاکبانان، اظهار امیدواری کرد استمرار طرح‌های خدماتی در کنار برنامه‌های فرهنگی و آموزشی، موجب حل مشکلات خدماتی شهر شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز