روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
یحیی و چالشهای پیش رو؛ دو معادله سه مجهولی تراکتور در لیگ هفدهم

تراکتورسازان از زمان حضور مجدد در لیگ برتر، تبدیل به یکی از قدرتهای بلامنازعه فوتبال ایران شده اند. آمار نشان می دهد که سرخهای تبریزی موفقترین تیم دهه نود فوتبال باشگاههای ایران بوده، تیمی که همواره شانس اصلی قهرمانی در این چند سال گذشته به شمار می آید.
این فصل اما ظاهرا شرایط متفاوت شده است، در حالی که سرخ آبی های پایتخت با هزینه های هنگفت در حال بستن تیمی پرمهره و پر ستاره هستند به طوری که استقلال تهران ۹ مهره سرشناس در خط هافبک خود دارد و از طرفی دو تیم مدعی اصفهانی چراغ خاموش یارگیری می کنند، گل‌محمدی در چیدن ۱۱ مهره اول خود در زمین دچار مشکل شده است.
بعد از جدایی نا بهنگام سعید آقایی و شفیعی از تراکتورسازی و ابهامات دفاع چپ تراکتورسازی، اکنون با مصدومیت هادی محمدی، دست یحیی خالی تر از گذشته به نظر می رسد. گلمحمدی سه مهره اصلی خود را از دست داده و تنها ایرانپوریان را کنار تیم می بیند.
مربی جوان گرای تراکتور برای آرایش خط دفاعی تیم خود به نظر در هر حالت باید دست به ریسک بزند. گلمحمدی یا باید به جوان ها اعتماد کند و یا از توانمندی خط میانی و خط حمله خود در قلب دفاع بهره ببرد. انتخابی که می تواند تراکتورسازی را با چالش های دیگری مواجه کند. آنچه مسلم است، آمادگی ذهنی جوان ها و عملکرد خوب بازیکنان تازه به تیم اضافه شده، شرط موفقیت تراکتورسازی در این فصل خواهد بود.
هفته پیش رو رقابت های لیگ برتر کلید خواهد خورد و گل محمدی رسما از ترکیب تیم خود رو نمایی خواهد کرد. باید منتظر ماند و دید یحیی خواهد توانست همچون ذوب آهن و نفت جوانهای آینده داری به فوتبال ایران معرفی کند یا نه .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز