روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 895
  • 969
  • 1,385,171
یک اتفاق عجیب برای خودروی سرقت شده

٢۵ آبان‌ماه، زنی با کلانتری ١٢۶ تهرانپارس تماس گرفت و گفت که ماشین پرایدش در خیابان ٢١٨ شرقی تهران پارس به سرقت رفته است.
قرار شد بازپرس شعبه چهارم سرقت دادسرای تهران (بازپرس عموزاده) پرونده این سرقت را پیگیری کند تا اینکه ظهر روز ٢۶ آبان‌ماه زن به همراه دخترش برای بازدید از خانه‌ای اجاره‌ای به بنگاهی درتهرانپارس رفتند.
صاحب بنگاه زن و دختر را برای دیدن خانه در خیابان ٢١۶ غربی تهرانپارس برد و همین که صاحبخانه در را باز کرد زن خودروی سرقت شده‌اش را در پارکینگ او دید. زن با پلیس تماس گرفت و جریان سرقت را با آنها درمیان گذاشت. با حضور پلیس در محل معلوم شد مرد ۴٠ ساله‌ای در آن ساختمان زندگی می‌کند که روز گذشته خودرو را به پارکینگ خانه آورده است.
پلیس همین که وارد خانه سارق شد مقدار زیادی لوازم خودرو کشف و مرد سارق را بازداشت کرد. با حضور مرد در بازداشتگاه معلوم شد سارق سابقه کیفری در پرونده خود دارد. تحقیقات بیشتر برای کشف دیگر جرایم احتمالی سارق ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز