روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 670
  • 700
  • 1,332,610
یک مدیر قوی هیچ وقت به رسانه حمله نمی کند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت تلاش فعالان عرصه رسانه برای امیدآفرینی در بین مردم گفت: برخوردهای ناشایست با خبرنگاران و اصحاب رسانه و شکایت از آنها ها در شان مدیران نیست.
سعید شبستری خیابانی در نشست میز مشترک روابط عمومی ها و رسانه در استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه مخالف شکایت دستگاه های دولتی و غیردولتی از خبرنگاران و اصحاب رسانه هستیم، افزود: به مدیران به شدت توصیه شده که نباید از خبرنگاران و رسانه ها شکایت کنند.
وی اظهار کرد: در مواردی نیز که نهادهای غیردولتی علیه خبرنگاران و رسانه ها شکایت کرده اند، برای کمک و حمایت از خبرنگاران و رسانه ها به موضوع ورود پیدا کرده ایم.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی یادآوری کرد: اگر رسانه احساس عدم امنیت نکند دیگر نخواهد توانست به وظایف و تکالیف خود در بیان مشکلات و نقد ضعف ها و کمبودها عمل کند.
وی ادامه داد: مدیران و روابط عمومی ها نباید به این وادی وارد شوند، بلکه باید تعامل و همکاری با خبرنگاران و رسانه ها را در اولویت خود قرار دهند.
وی انتخاب افراد ضعیف برای روابط عمومی دستگاه ها را نشانه ضعف مدیران دانست و گفت: این گونه روابط عمومی ها اقدام به برقراری ارتباطات غیرمتعارف با خبرنگاران می کنند.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه یکی از مشکلات عمده ما مربوط به مدیریت در دستگاه هاست، اظهار کرد: مدیر باید به روابط عمومی اعتقاد داشته باشد و نقش روابط عمومی را بداند در آن صورت افراد متخصص و باتجربه را برای این مسئولیت انتخاب می کند و مدیر شجاع، متخصص و قوی نیازی به برقراری ارتباطات غیرمتعارف با خبرنگاران و رسانه ها ندارد.
شبستری یادآوری کرد: مدیران نباید از بیان اشکال دستگاه خود از سوی خبرنگاران بترسند و مدیر قوی هیچ وقت به رسانه حمله نمی کند بلکه به علت بیان کمبودها و مشکلات، ممنون رسانه می شود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی نبود سعه صدر در برخی از مدیران را از دلایل شکایت آن ها از خبرنگاران و رسانه ها اعلام کرد و گفت: رسانه ها و خبرنگاران نیز نباید تنها به نقاط ضعف و کمبودها پرداخت کنند بلکه در کنار آن نقاط مثبت و قوت ها را منعکس کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز