روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 679
  • 790
  • 1,326,887
۱۴هزار دانش‌آموز چشم انتظار یاری خیران آذربایجان شرقی

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۴ هزار و ۱۴۶ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید نیازمند کمک مردم نیکوکار و خیران استان آذربایجان‌شرقی هستند .
امیر شبان شبستری ضمن ارائه گزارشی از نحوه برگزاری جشن عاطفه ها و کمک های جمع آوری شده اظهار کرد: ۱۴ هزار و ۱۴۶ دانش آموز تحت حمایت این نهاد در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید نیازمند کمک مردم نیکوکار و خیران استان آذربایجان شرقی هستند .
وی با بیان اینکه خیران در چهار ماهه سال جاری بیش از پنج میلیارد ریال به دانش آموزان نیازمند کمک کرده اند، افزود: جشن عاطفه ها هر ساله در آستانه سال تحصیلی جدید و پیش از بازگشایی مدارس به منظور جذب کمک های مردمی برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت اجرا می شود .
شبان شبستری عنوان کرد: مردم نوعدوست استان در جشن عاطفه های سال گذشته بیش از ۴۵ میلیارد ریال به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد کمک کردند؛ امید است، این میزان کمک ها در جشن عاطفه های سال جاری از رشد قابل توجهی برخوردار باشد .
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با اشاره به اینکه مردم خیر همچون سنوات گذشته با شرکت پرشور در جشن عاطفه ها به یاری دانش آموزان بی بضاعت خواهند شتافت، افزود: مردم نیکوکار استان می توانند با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد# ۰۴۱*۸۸۷۷* با وارد کردن مبلغ مورد نظر خود در این امر خداپسندانه مشارکت کنند .
وی با بیان اینکه جشن عاطفه ها امسال به صورت گسترده و با رویکردی متفاوت نسبت به سالهای گذشته برگزار می شود، افزود: امسال مراسم جشن عاطفه ها در ۲۳ و ۲۴ شهریور در پایگاه های اصلی کمیته امداد و میعادگاه های نماز جمعه و همچنین ۱۹ مهر ماه در سطح مدارس استان برگزار می شود .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز