روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 166
  • 843
  • 1,352,639
۱۶۰ برنامه فرهنگی برای تبریز ۲۰۱۸ پیش‌بینی شده است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از پیش‌بینی ۱۶۰ برنامه فرهنگی و هنری در راستای رویداد تبریز ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: این برنامه‌ها توسط ۲۱ دستگاه اجرایی استان بر اساس تقویم مشخص تا پایان سال ۱۳۹۷ اجرا خواهد شد.
محمدصادق پورمهدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، رویکرد فرهنگ اجتماعی را اصلی‌ترین رویکرد ستاد سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی تبریز ۲۰۱۸ عنوان کرد و گفت: هدف از این موضوع این است که داشته‌های تاریخی و فرهنگی استان و شهر تبریز اعم از بناهای تاریخی، آثار فرهنگی، صنایع دستی و آداب و رسوم بومی را به گردشگران معرفی کنیم.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه البته لازم است برخی کارهای فیزیکی نیز انجام شود، گفت: یکی از مشکلات ما در شهر تبریز نبود فضای کافی برای برگزاری برنامه‌های بزرگ فرهنگی است که خوشبختانه با همت شهرداری تبریز، مرکز همایش‌های بین‌المللی با مساحت ۲۴ هزار مترمربع همزمان با افتتاح رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸ در اردیبهشت سال ۹۷، به بهره‌برداری می‌رسد.
پورمهدی خاطرنشان کرد: طرح سامان‌دهی مقبره‌الشعرا نیز که یکی از مقاصد مهم گردشگری است در حال اجراست و بهره‌برداری از این طرح نیز حدود ۱۰ هزار مترمربع به فضای فرهنگی شهر تبریز اضافه می‌کند.
معاون استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در حوزه تبلیغات و اطلاع‌رسانی هم قدم‌هایی برداشته شده و نقش اصلی در این زمینه با صداوسیما و رسانه‌های گروهی استان است که انتظار داریم در فرصت باقی‌مانده قدم‌های بیشتری بردارند.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه این اقدامات با هدف جذب گردشگر صورت می‌گیرد، گفت: در این زمینه نیز تورگردانان و دفاتر مسافرتی نقش بسیار مهمی دارند و تحقق این هدف علاوه بر رونق اقتصادی شهر و استان، به نفع خود آنان نیز هست؛ لذا از تورگردانان نیز انتظار داریم که به این موضوع بیش از پیش توجه کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز