روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
۱۸۰۰ خبرنگار در نوبت دریافت وام

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: پرداخت وام به خبرنگاران طبق مصوبه قبلی شورا بوده و بر اساس اولویت وام به این افراد پرداخت خواهد شد و سپس پرونده‌های جدید برای پرداخت وام تشکیل خواهد شد.
محمد جواد حق‌شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ان با اشاره به مصوبه پرداخت وام به خبرنگاران، گفت: پرداخت وام به خبرنگاران طبق مصوبه قبلی شورا بوده است ولی متأسفانه با توجه به اینکه حدود ٣ میلیارد تومان از وام‌هایی که داده شده بازپس داده نشده پرداخت وام متوقف شده است و باید این مبلغ به صندوق برگردد.
حق‌شناس افزود: اکنون حدود ۱۸۰۰ نفر در نوبت دریافت وام قرار دارند که پرونده برای آنها تشکیل نشده است که ابتدا وام‌های افرادی که در نوبت هستند با اولویت پرداخت خواهد شد.
وی تصریح کرد: با توجه به عدم بازپرداخت وام‌هایی که قبلاً داده شده منابع صندوق محدود است، این وام‌ها که پرداخت شد، منتظر می‌ماند تا بازپرداخت مبلغ صورت گیرد و سپس نوبت به نفرات بعدی می‌رسد.
حق‌شناس گفت: البته کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در دوره قبل کار نامتعارفی را انجام داد و از تشکیل پرونده و پرداخت وام جلوگیری کرد و در فاصله انتقال شورا نیز کار کمیته معلق شد که به‌زودی از سر گرفته می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز