روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 482
  • 565
  • 1,232,992
۲۶ آبان، موعد جایگزینی سکاندار سینمای ایران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد اگر تا آخر هفته، بررسی نهایی فهرست نامزدهای ریاست سازمان سینمایی به نتیجه نرسد، سرپرستی برای این سمت معرفی خواهد شد. سیدعباس صالحی در بازدید از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران با مهم‌ترین پرسش این روزهای عرصه سینما روبه‌رو شد که «رئیس آینده سازمان سینمایی کیست؟»، او در پاسخ گفت: «واقعیت این است که تا این ساعت، خود من هم خبری قطعی درباره این انتخاب ندارم؛ اما بی‌شک تا پیش از موعد ۲۶ آبان، سکان‌دار آینده سینمای ایران مشخص خواهد شد.» طبق گزارش خبرآنلاین، او توضیح داد: «نمی‌خواهم بگویم از گزینه‌های خاصی، حمایت بیشتری صورت نمی‌گیرد، اما اینکه در این زمینه فشار و لابی‌ای باعث تأثیر در معرفی گزینه نهایی بشود را رد می‌کنم. حتماً تفاوت سلیقه در زمینه انتخاب گزینه نهایی وجود دارد اما قطعاً لابی و فشار باعث تأخیر در معرفی گزینه نهایی نشده است.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز