روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 424
  • 863
  • 1,353,760
۲۸۵ میلیارد ریال بدهی شهرداری منطقه ۶ تبریز پرداخت شد

شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: طی سه ماه گذشته نزدیک به ۲۸۵ میلیارد ریال از بدهی های نقدی، غیرنقدی و تهاتر منطقه پراخت شده است .
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۶ تبریز، فیروزیان اظهار داشت: در سه ماه گذشته مبلغ ۲۸۵ میلیارد و ۹۸۸ میلیون و ۷۹۳ هزار و ۸۴۳ ریال از بدهیهای نقدی، غیرنقدی و تهاتر منطقه پرداخت شده است.
وی همچنین، مبلغ نقدی بدهی های پرداخت شده منطقه ۶ را ۵ میلیارد و ۳۷۰ میلیون و ۶۹۲ هزار و ۴۴۲ ریال و میزان تهاتر را به مبلغ ۵ میلیارد و ۴۲۱ میلیون و ۶۹۸ هزار و ۷۸۴ ریال اعلام کرد.
فیروزیان، خاطرنشان کرد: این منطقه با وسعت جغرافیایی بالایی در محدوده شمالغربی شهر واقع است که با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر بازار کسب و کار و ساخت و ساز در این منطقه، همچنین وضعیت معیشتی و اقتصادی ساکنان سطح حوزه با مقادیری بدهی و کسری منابع مالی روبرو می باشد که در سه ماه گذشته با لحاظ مشکلات و فاکتورهای مذکور، مدیریت امور بر ما با صعوبت انجام گرفت و همچنان نیز ادامه دارد.
شهردار منطقه ۶ تصریح کرد: نکته اتکال ما بعد از لطف خدا، منابع انسانی و همکاران تلاشگر منطقه، همراهی و همدلی شهروندان فهیم ساکن سطح حوزه و نیز همکاریهای بین بخشی و فرابخشی تلاش کردیم تا شرایط را بهبود بخشیم .
شهردار منطقه ۶ اضافه کرد: با عنایات خاص نجفی شهردار محترم کلانشهر تبریز و تیم مدیریتی و مالی ایشان در مرکز و همکاری بین بخشی و تلاشهای همکاران درون سازمانی منطقه ۶ موفق شدیم علاوه بر تامین هزینه های جاری و حقوق پرسنل، بخشی از بدهی های منطقه را پرداخت کنیم .
وی اذعان داشت: متاسفانه مشکلات مالی و وجود بدهی منطقه به اشخاص حقیقی و حقوقی ما را آزار می دهد، اما به لطف خدا در سه ماه گذشته با بهبود برنامه های مدیریتی، افزایش درآمد متوسط منطقه و پرداخت بیش از ۲۸۵ میلیارد ریال از بدهی ها تا حدودی از بار مالی و فشار کاری همکاران و تیم مدیریتی منطقه کاسته شده است و این آسایش تا زمان پرداخت ریال آخر حق الناس بر شانه های همکاران محترم و اینجانب سنگینی می کند.
فیروزیان خاطرنشان کرد: همواره دغدغه داریم که بتوانیم نسبت به مردم فهیم، شهید پرور و فرهنگی کهن شهر تبریز در سطحی شایسته ادای دین کنیم و امیدواریم با ادامه تلاشهای بی دریغ همکاران و پرسنل منطقه در امر خدمت رسانی به شهروندان سربلند باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز