روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 420
  • 874
  • 1,352,050
۳۸ میلیون دلار از گمرک ریلی رازی خوی صادر شد

ناظر گمرکات آذربایجان غربی گفت: ۳۸ میلیون دلار کالا از ابتدای سالجاری تاکنون از گمرک ریلی رازی صادر شده است که در مقایسه با سال گذشته ۲/۵ برابر افزایش دارد.
پرویز تقوی در خصوص جزییات این صادرات اظهارداشت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۹۸ هزار تن انواع کالا به ارزش ۳۸ میلیون دلار از گمرک ریلی رازی به خارج از کشور صادر شد که این میزان صادرات نسبت به پارسال از نظر ارزش ۲ و نیم برابر افزایش داشته است.
کالاهای صادراتی شامل کنسانتره، سیمان خاکستری، نمک صنعتی، سنک تزئینی و ایزوبام است که به مقصد کشورهای ترکیه، آلمان، ایتالیا، بلغارستان، گرجستان و یونان صادر شده است.
تقوی همچنین از افزایش ۷۵ درصدی ترانزیت کالا از گمرک ریلی رازی در این مدت خبر داد و گفت: در این مدت ۱۲۱هزار تن انواع کالا با بیش از ۶هزار واگن قطار به ارزش ۴۰۰ میلیون دلار از این مرز ترانزیت شده است.
ناظر گمرکات آذربایجان غربی عنوان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۴۷۰ هزار نفر مسافر با ۴۵ هزار دستگاه خودرو سواری از مرز رازی کاپی کوی تردد کرده اند که در مقایسه بامدت مشابه پارسال ۴۴ درصد رشد دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز