روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 281
  • 826
  • 1,439,547
۳ توصیه مهم رهبر انقلاب به دولت دوازدهم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوازهم در حسینیه امام خمینی (ره) فرمودند: این جلسه، جلسه بسیار مهمی است، روزهای مهم و تعیین کننده است. تصادف و تقارن این مراسم و این جلسه با ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) برای دلهای مشتاق ملت ایران و جمع حاضر مایه تبرک است. امیدواریم بتوانیم همچنان که آن بزرگوار در همین کشور خود ما و در شهرهای نزدیک به طوس یعنی نیشابور آن حدیث معروف را بیان نمود و کلمه توحید را پایه و اساس دین معرفی فرمود، ما نیز بتوانیم کلمه توحید را و حقیقت توحید را در زندگی شخصی و اجتماعی و در پایه های حکومت جمهوری اسلامی استقرار ببخشیم.
ایشان تاکید کردند: اهمیت این جلسه از دو نظر است؛ یکی اینکه آغاز یک دوره مدیریت جدید کشور است. که این امیدواری وجود دارد که انشالله مسئولانی که همراه با رئیس جمهور محترم و منتخب وارد میدان عمل خواهند شد با ابتکارات جدید و توانمندی بیش از گذشته انشالله ملت را خرسند و خوشحال کنند و همین خواسته ها و مطالبی که رئیس جمهور محترم در بیانات شان عنوان کردند برآورده کنند.
رهبری معظم تصریح فرمودند: جهت دوم این است که این جلسه نماد مردم سالاری است. این دوازدهمین جلسه ای از این نوع است. یعنی ملت ایران دوازده مرتبه از آغاز انقلاب در انتخاب مدیران طراز اول کشور نقش آفرینی کردند. این مساله خیلی مهمی است. انتخابات مردم و گزینش های مردمی ده تا مجلس هم بوجود آورده است، پنج شورای شهر و روستا را تشکیل داده است. پنج مجلس خبرگان را بوجود آورده است. اینها از برکت انقلاب است.
رهبر انقلاب فرمودند: نسل جدید ما فراموش نکند که ما دوره قبل از انقلاب را با همه وجود لمس کردیم، دیکتاتوری، در حاشیه بودن و بی اعتنایی به مردم را با همه وجود دیدیم. مردم قبل از پیروزی انقلاب هیچ نقشی در مدیریت کشور و تعیین مدیران نداشتند. روسا، سلاطین و پادشاهان می آمدند و می رفتند و مردم تماشاچی بودند. انقلاب اسلامی آمد و مردم را از حاشیه به متن آورد. مردم صاحب اختیار شدند. این دوازدهمین باری است که نتیجه گزینش مردم مشخص می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز