روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 48
  • 384
  • 1,279,965
۵۰ درصد جمعیت آذربایجان‌شرقی در تبریز ساکن هستند

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار تبریز با بیان اینکه شاخص‌های برخورداری باید نسبت به جمعیت تعیین و اختصاص یابد، گفت: ۸۵ درصد مراودات استان در تبریز صورت می‌گیرد و ۵۰ درصد جمعیت استان نیز در این شهر ساکن هستند.
احمد اسدی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تبریز اظهار داشت: برای اجرای طرح‌های اولویت دار باید نظام جامع بهره‌وری در طرح‌های عمرانی تعریف شود.
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار تبریز با بیان اینکه شاخص‌های برخورداری باید نسبت به جمعیت تعیین و اختصاص یابد، گفت: ۸۵ درصد مراودات استان در تبریز صورت می‌گیرد و همچنین ۵۰ درصد جمعیت استان نیز در این شهر ساکن هستند که متاسفانه سازمان برنامه و بودجه اعتبارات کمتری را برای طرح‌های عمرانی این شهر اختصاص داده است.
وی با بیان اینکه در تعریف توسعه یافتگی برای عمران و آبادی روستاها باید به اجرای طرح‌های هادی واقع بینانه نگاه کنیم، افزود: انقلاب عمرانی در روستاهای بخش های مرکزی و خسروشاه صورت گرفته است به طوری که در جذب قیر رایگان برای بهسازی معابر و آسفالت راه‌های ارتباطی در بخش روستایی رتبه اول کشوری را داریم.
اسدی در ادامه گفت: اجرای طرح‌های عمرانی در شهرستان تبریز به ترتیب اولویت و با درنظر گرفتن قابلیت بهره‌برداری برای عموم خواهد بود و در این زمینه دستگاه‌های اجرائی باید ظرف دو روز آینده طرح‌های عمرانی اولویت‌دار خود را برای تصویب و اجرای به فرماندار تبریز ارسال کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز