روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 601
  • 906
  • 1,359,664
ساعت کاری گمرک ها افزایش یافت

گمرک های اجرایی موظف شدند در آستانه عید نوروز علاوه بر افزایش ساعت فعالیت روزانه، در روزهای تعطیل شیفت های کاری برقرار کنند.
در اطلاعیه گمرک جمهوری اسلامی ایران که عصر چهارشنبه منتشر شد، آمده است: با توجه به تراکم کاری در روزهای پایانی سال برای تسهیل در ارایه خدمات گمرکی مناسب و شایسته، گمرک های اجرایی موظف شدند علاوه بر برقراری شیفت های کاری، ساعت های کاری کارشناسان مجازی را افزایش دهند.
درهای خروج نیز ملزم شدند نسبت به خروج کالاهای موجود در گمرک که تشریفات گمرکی آنها به پایان رسیده است، در همان روز به طور کامل اقدام کنند.
همچنین گمرک های اجرایی باید برای روزهای تعطیل شیفت های کاری برقرار کنند.
گمرک های اجرایی ملزمند تشریفات ترخیص کالاهای وارداتی بویژه مواد اولیه و ماشین آلات واحدهای تولیدی را با رعایت کامل مقررات و دستورالعمل های مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی سریع تر انجام دهند.
مرکز پایش گمرک جمهوری اسلامی ایران در روزهای عادی پس از وقت اداری حتی در روزهای تعطیل در شیفت های کاری متعدد چگونگی ترخیص کالاها از گمرک ها را رصد می کند تا عملیات ترخیص با سرعت انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز