روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 184
  • 1,596
  • 1,022,229
۷۰ درصد بودجه کشور از محل مالیات تامین می شود

رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان اهر گفت: وابستگی بودجه کشور به مالیات به ۷۰ درصد افزایش یافته است در حالی که این افزایش نشان گر کاهش وابستگی بودجه کشور به فروش نفت و گاز است.
سیامک بهمنی در دیدار جمعی از کارکنان اداره امور مالیاتی با امام جمعه اهر که به مناسبت هفته فرهنگ مالیات برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری پرداخت مالیات را به عنوان فریضه ای مطرح کرده و بر آن تاکید دارند و از طرفی سیاست های کلان اقتصادی با محوریت اقتصاد مقاومتی در سال های گذشته در بودجه ریزی سالانه از محل مالیات از ۳۰ درصد به ۷۰ درصد رسیده است.
وی با اشاره به اینکه تکیه تامین بودجه بر مالیات وظیفه کارکنان اداره مالیات را بیش از پیش سنگین تر می کند، گفت: اداره امور مالیاتی شهرستان اهر در راستای سیاست های از پیش تعیین شده سازمان امور مالیاتی و همگام با سایر شهرستان ها توانسته با تلاش های شبانه روزی همکاری به این اهداف دست یابد.
بهمنی بابیان اینکه لازمه تحقق سیاست های سازمان امور مالیاتی در شهرستان ها وابسته به حمایت مسئولین سیاسی و اجرایی است، اظهار کرد: با توجه به اینکه حمایت های مسئولین از دستگاه هایی همانند امور مالیاتی نه تنها در اجرای سیاست های کلان کشوری نیز تاثیر دارد بلکه می توان در زمینه حوزه اقتصادی نیز موفق تر عمل کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز