روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 554
  • 814
  • 1,336,290
‌نرخ پروازهای داخلی تا اطلاع بعدی تکلیفی می‌ماند

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با انتقاد از روند کند اختصاص ارز نیما به شرکت‌های هواپیمایی، گفت: تاکنون ۵ شرکت هواپیمایی موفق به دریافت ارز سامانه نیما شده‌اند اما روند اختصاص بسیار کند است.
وی با تأکید بر اینکه ‌فعلاً نرخ‌های تکلیفی پروازهای داخلی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد، افزود: البته این منوط به دریافت ارز سامانه نیما توسط شرکت‌های هواپیمایی است، در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی به سختی امکان دریافت ارز سامانه نیما دارند تا هزینه‌های خود را پوشش دهند.
اسعدی سامانی با بیان اینکه پیش از این دو شرکت هواپیمایی موفق به دریافت ارز سامانه نیما شدند، اضافه کرد: سه شرکت هواپیمایی دیگر هم توانستند ارز سامانه نیما دریافت کنند اما روند اختصاص ارز بسیار کند است.
وی با انتقاد از اینکه ظاهراً در برخی روزها ارز قابل ارائه در سامانه نیما وجود ندارد، اضافه کرد: باید تدبیر ویژه‌ای برای شرکت‌های هواپیمایی اتخاذ شود و اگر این روند ادامه پیدا کند قطعاً شرکت‌های هواپیمایی دچار زیان و چالش می‌شوند‌.
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در پاسخ به این سؤال که نرخ‌های تکلیفی پروازهای داخلی تا چه وقت ادامه خواهد داشت‌؟ بیان کرد: فعلاً تا اطلاع ثانوی نرخ‌های پروازهای داخلی، همین قیمت‌های تعیین شده خواهد بود و ادامه دارد اما دولت باید فکری به حال شرکت‌های هواپیمایی در موضوع اختصاص ارز نیما ‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز