روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,099
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,311
۰درصد معابر روستاهای ایلخچی آسفالت هستند

در بهره برداری از پروژه های عمرانی روستاهای ایلخچی عنوان شد؛

مشارکت مردمی لازمه پیشبرد سیاست های اقتصادی است

بهره برداری از پروژه های عمرانی روستاهای ایلخچیفرماندار شهرستان اسکو گفت: مشارکت مردمی لازمه پیشبرد سیاست های اقتصادی است.

 مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی روستاهای بخش ایلخچی در آذربایجان شرقی در حالی با حضور مدیران محلی و فرماندار شهرستان اسکو برگزار شد که به گفته مسئولان مربوطه برای اجرای آنها ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مشارکت مردمی لازمه پیشبرد سیاست های اقتصادی

فرماندار شهرستان اسکو پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه این مراسم گفت: بهره برداری از پروژه های عمرانی روستائی نشان از پیشرفت خوب و اثر بخش در توسعه و آبادانی این مناطق بوده و در سایه همکاری ادارات بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و دهیاری و شورای روستا صورت گرفته است.

مرتضی محمدزاده اختصاص قیر یارانه ای رایگان به روستاها را در سال های اخیر چشمگیر دانست و گفت اختصاص قیر یارانه ای در سه سال اخیر باعث شده تا روستاها توسعه و پیشرفت خوبی داشته و این امر در چند سال اخیر بی نظیر است.

وی مشارکت مردمی را در پیشبرد سیاست های اقتصادی بسیار مهم برشمرد و خاطر نشان کرد: دغدغه دولت تا دیروز، توسعه و آبادانی روستاها بوده و با تحقق این امر مهم حال باید به فکر اقتصاد در روستاها باشیم تا کمبودی از امکانات مورد نیاز در روستاها نباشد.

فرماندار شهرستان اسکو خاطر نشان کرد: دستیابی به این مهم زمانی امکان پذیر خواهد بود که مردم مشکلی از بابت اقتصادی نداشته باشند و همت مردم در تحقق این امر ضروری و بسیار اساسی است.

آسفالتریزی ۷۰ درصد معابر روستاهای ایلخچی با ۲۵۰ میلیارد ریال

بخشدار ایلخچی نیز در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های عمرانی روستاهای بخش ایلخچی گفت: این پروژه ها در سه روستای کردلر، سرین دیزج و خاصه لر در قالب طرح های ساماندهی معابر و آسفالت معابر و مسیر گشایی با هزینه کرد نزدیک به ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح شده و با اتمام آنها حدود ۷۰ درصد معابر روستاهای فوق الذکر آسفالت ریزی و ساماندهی شده اند.

علی مردی وی در ادامه از افزایش اعتبارات دهیاری ها در سه سال اخیر خبر داد و افزود: توسعه و عمران روستاها و همچنین تخصیص قیر رایگان به روستاها موجب شده عمران روستاها سرعت بیشتری به خود بگیرد که امید است در ماه های آینده شاهد افتتاح پروژه های مشابه در تمامی روستاهای بخش باشیم و البته مساعدت دولت در سه سال گذشته چندین برابر سال های گذشته بوده است.

وی به اختصاص قیر رایگان برای روستاهای بخش ایلخچی اشاره کرد و گفت: برای روستاهای بخش ایلخچی چهار هزار تن قیر یارانه ای رایگان اختصاص یافته که از این مقدار ۱۶۰۰ تن تحویل شده و پیگیری لازم برای تخصیص مابقی تاپایان سال نیز صورت گرفته تا در معابر روستایی مورد استفاده قرار گیرد.

بخشدار ایلخچی مطالعه طرح های هادی روستاها را برای پیشرفت و عمران و آبادانی ضروری دانست و تصریح کرد: با آغاز مطالعات طرح هادی پنج روستا در بخش ایلخچی، مطالعه دو روستا به اتمام رسیده و مطالعه سه روستا نیز در دست اقدام است که اتمام و اجرای آنها در پیشرفت و توسعه و آبادانی روستاها ضروری و بسیار مفید خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز