روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 664
  • 745
  • 1,382,088
۱۰ بار قصاص مجازات مرد جنایتکار

عامل کشتار ۱۰ زن، مرد و کودک که دو ماه پیش در قتل عام هولناک فامیلی، چندین نفر را به رگبار گلوله بسته بود، چند روز پیش در دادگاه جنایی استان کرمان به ۱۰ بار قصاص محکوم شد.
قاتل بیست و شش ساله که شهروز نام دارد در روستای جهان‌آباد شهرستان فهرج از توابع استان کرمان به خاطر اختلاف خانوادگی با خانواده همسرش، با در دست داشتن یک سلاح کلاشنیکف به خانه پدرزنش هجوم برد و با رگبار گلوله ۱۰ نفر از اعضای خانواده همسرش و همسایگانی که برای عیادت از مادرزنش آمده بودند را به قتل رساند. چهار نفر هم در این کشتار مجروح شدند. داماد جنایتکار پس از ارتکاب جنایت هولناک که مقابل چشمان وحشتزده همسرش رخ داد، بدون آسیب رساندن به او پا به فرار گذاشت تا اینکه دو روز بعد در جریان درگیری مسلحانه‌ای در ایرانشهر به دام افتاد.روز گذشته در پی اعلام حکم قصاص درباره قاتل، رئیس دادگستری استان کرمان گفت: بزودی حکم به محکوم ابلاغ می‌شود که البته قابل اعتراض در دیوانعالی کشور است اما پس از قطعیت حکم در دیوانعالی کشور این محکوم به دار آویخته خواهد شد.
یدالله موحد پیرامون نحوه اجرای حکم گفت: بنا به شرایط زمانی و مکانی، تصمیم درخصوص اجرای حکم چه در ملأعام یا در محل زندان با نظر دادگاه گرفته خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز