روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
۱۰ دستگاه اتوبوس دودزا از سرویس دهی خارج شدند

معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: با توجه به شرایط حاد آلودگی تبریز، ۱۰ دستگاه از ناوگان اتوبوسرانی که دودزایی قابل توجهی داشتند از سرویس خارج شدند.
«علیرضا نوتاش» با بیان اینکه همه اتوبوس های شرکت واحد دارای معاینه فنی هستند، گفت: یک سری اتوبوس های ما دارای استاندارد یورو ۲ هستند که ۲۵ درصد ناوگان شرکت واحد را تشکیل می دهند که ذاتاً دودزا هستند.
وی افزود: با توجه به شرایط حاد آلودگی تبریز، ۱۰ دستگاه از ناوگان اتوبوسرانی که دودزایی قابل توجهی داشتند از سرویس خارج شده اند تا تعمیرات لازم انجام شود تا پس از اخذ معاینه فنی دوباره به شبکه حمل و نقل شهری تبریز اضافه شوند.
این مقام مسئول اضافه کرد: در سطح شهر تبریز بیش از ۸۰۰ هزار دستگاه وسائط نقلیه تردد می کنند که ناوگان شرکت واحد با ۷۰۰ دستگاه کمتر از یک درصد آنهاست و در بدبینانه ترین شرایط هم ۵ درصد آلودگی هوا مربوط به ناوگان اتوبوسرانی می شود.
وی در پایان به نوسازی تاکسی های فرسوده تبریز نیز اشاره کرد و گفت: تبریز دومین شهر موفق در نوسازی ناوگان تاکسیرانی است و بیش از ۴ هزار دستگاه تاکسی فرسوده تبریز نوسازی شده است که امیدواریم با ایجاد شرایط مناسب، بتوانیم شاهد نوسازی ناوگان مینی بوس های فرسوده نیز باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز