روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 332
  • 1,139
  • 1,383,639
۱۴ آذرگزارش اولیه بازدید از محل حادثه سمنان

نایب رییس کمیسیون عمران از بررسی گزارش اولیه بازدید از محل حادثه قطار سمنان در این کمیسیون سخن گفت و افزود: گزارش کمیسیون از جنبه فنی و امدادی تهیه و به هیات رییسه تقدیم خشواهد شد.
سید هادی بهادری ، گفت: پیرو ماموریت رییس مجلس شورای اسلامی گروه سه نفره‌ای از کمیسیون عمران روز گذشته از محل حادثه سمنان بازدید کردند و گزارش اولیه این بازدید یکشنبه هفته آینده (۱۴ آذرماه) به اعضای کمیسیون ارائه خواهد شد.
وی وزیر راه و شهرسازی، سازمان هلال احمر و مدیرعامل سابق شرکت راه‌آهن را از جمله میهمانان کمیسیون عمران طی هفته آینده اعلام کرد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس از تکمیل گزارش اولیه کمیسیون پس از اخذ گزارش سازمان‌های امدادی، وزارت راه و شهرسازی و راه‌آهن سخن گفت و افزود: پس از دریافت کلیه گزارش‌ها از دستگاه‌های مسئول، گزارش نهایی کمیسیون عمران جمع‌بندی و تقدیم هیات رییسه مجلس می‌شود.
وی با ابراز تاسف از بروز این حوادثه، گفت: باید از تجربیات حوادث مشابه گذشته درس عبرت گرفته می‌شد. باید در سیستم‌های هشدار، کنترل، امداد و نجات و تعمیر و تجهیز تجدید نظر جدی شود تا جلوی تکرار این حوادث یا گرفته شود یا در صورت بروز حادثه، کمترین تلفات انسانی اتفاق بیفتد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز