روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 390
  • 769
  • 1,387,392
۱۷ هزار تُن آسفالت‌ریزی نتیجه ۵۰ روز تلاش بی‌وقفه

شهردار منطقه۱ گفت:۱۷ هزار تُن آسفالت‌ریزی نتیجه ۵۰ روز تلاش بی‌وقفه است.
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی منطقه یک، محمدعلی مولاخواه با اعلام این خبر افزود: طبق برنامه‌ریزیهای این منطقه در خصوص طرح نهضت آسفالت و اصلاح و زیرسازی مسیرهای اصلی و درجه یک و دو منطقه و در فاز دوم کوچه ها و خیابانهای درجه سه ، خوشبختانه با تمام توان و تلاش توسط معاونت فنی و عمرانی و خدمات شهری منطقه توانستیم در مدت ۵۰ روز تلاش بی وقفه و شبانه روزی حدود ۱۷۰۰۰ تُن آسفالت ریزی اساسی در سطح منطقه را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: حدود یازده اکیپ با برنامه ریزی مشخص عملیات ویژۀ اجرای پروژه های تعریف شده در خصوص زیرسازی ، آسفالت تراشی و آسفالت اساسی و همچنین لکه گیری در سطح منطقه را آغاز کردند و در مسیرهای مختلفی از جمله خیابان ولیعصر، توانیر ، گلکار، عباسی، احمدآباد ، یوسف آباد ، چایکنار ، رودکی ، بیلانکوه ، باند کندر و مقابل باغلارباغی ، اتوبان پاسداران ، کوی رنجبر، کوی رنجبران و … اقدامات اساسی به عمل آمده است.
شهردار منطقه یک گفت: ۱۷ هزار تُن آسفالت‌ریزی در مدت ۵۰ روز نشان از پتانسیل و قدرت اجرایی منطقه برای انجام امورات محوله به نحو احسن و با سرعت را دارد و خوشبختانه بیشتر از آنچه در نظر داشتیم توانستیم موارد اساسی و مهم این حوزه را تحت پوشش قرار دهیم.
وی گفت: این پروژه ها همچنان تداوم داشته و هم اکنون در میدان فرهنگ و خیابان پروین اعتصامی ولیعصر و چند نقطعه دیگر همچنان زیرسازی ، آسفالت تراشی و آسفالت اساسی و لکه گیری انجام می گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز