روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 621
  • 779
  • 1,330,133
۱۷۲۴واحد مسکن مهر در استان متقاضی ندارد

معاون عمرانی اســتاندار آذربایجان شــرقی اعلام کرد :

معاون عمرانی اســتاندار آذربایجان شــرقی اعلام کرد : هم اکنون یک هزار و ۱۷۲۴ واحد مسکن مهر درســطح استان بدون متقاضی هست و از مسوولان دســتگاه هــای اجرایــی و فرمانداران خواســت با شــرایط ســهل و آســان ایــن واحدها را بــه افراد جدید واگذارکنند. محمد صادق پورمهدی در نشســت شــورای عالی مسکن اســتان از پدیده مسکن مهر به عنوان چالش به ارث مانده از دولت قبل نام برد که در بســیاری از موارد بدون مکان یابی های مناسب و رعایت اصول فنی بنا شده و مشکلات فراوانی را برای مردم و مسوولان به وجود آورده است . وی گفت : متاسفم که بسیاری از واحدهای مسکن مهر در استان و در سطح کشور در دولت گذشته بدون مطالعات کارشناسی و مکان یابی های مناسب پایه ریزی شــد و با وجود تلاش برای ترمیم اصول فنی آن ها در این دولت هنوز بسیاری از این واحد ها متقاضی ندارند . پورمهــدی اظهار کرد : زمانی که بردند و مســکن مهر را در بالای کوه بنا نهادند متاسفانه هیچ مدیر و کارنشاسی جرات نکرد بگوید اینجا به درد مسکن نمی خورد و یــا چه منطق و اســتدلالی در مهربان مسکن مهر ســاختند که الان فاقد متقاضی است .با این همه دراین دولت تمامی زیر ســاخت های همه واحدهای مسکن مهر در ســطح آذربایجان شرقی تکمیل شــده و برخی مشکلات باقی مانده ناشی از مسایل حقوقی و پیمانکاران با شرکت های تعاونی است. امروز هیچ واحدی از مسکن مهر در تبریز و سایر شهرهای استان به دلیل نبود مثال آب ، برق و گاز معطل واگذاری نیســت .مبه رغم همه مشکلات حاشیه ی و فنی تالش داریم تا پایان امسال پرونده مسکن مهر را در استان ببندیم و رویکردهایمان را معطوف به مسایل اساسی و بنیادی مسکن بکنیم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز