روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 215
  • 721
  • 1,335,137
۱۸ نفر بر اثر حوادث کاری درآذربایجان شرقی جان خود را از دست دادند

مدیرکل پزشکی آذربایجان شرقی گفت: در چهار ماهه نخست سال جاری ۱۸ نفر بر اثر حوادث کاری در استان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲ نفر کاهش یافته است.
بهرام صمدی راد افزود: در این مدت تعداد ۴۲۶ نفر نیز بر اثر حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان که از این تعداد ۱۱ نفر زن و ۴۱۵ نفر مرد بودند و تعداد مصدومان حوادث کاری در سه ماهه اول سال گذشته ۴۷۲ نفر بود که این آمار در سه ماهه اول سال جاری ۱۰ درصد کاهش یافته است.
صمدی راد گفت: بر اساس همین گزارش در تیر ماه امسال تعداد ۸ نفر به علت حادثه کاری فوت کرده که این آمار در مدت مشابه سال گذشته ۵ نفر بوده است.
وی اظهار داشت: ۱۱۰ نفرنیز به علت مصدومیت حوادث کاری در تیرماه به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این آمار نسبت به تیر سال گذشته کاهش حدود ۱۰ درصدی را نشان می دهد.
وی خاطرنشان کرد: تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال ۹۵ برابر با ۷۲ نفر بود که یک نفر از آنان زن و بقیه مرد بودند.تعداد کل مصدومین حوادث کار نیز در سال ۹۵ برابر با یک هزار و ۲۶۲ نفر بود که از این تعداد ۳۰ نفر زن و یک هزار و ۲۳۲ نفر مرد بودند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز