روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 262
  • 771
  • 1,433,898
۱۹ میلیون حقوق بنیاد انقلابی !

کلیپی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده و حاکی از آن است که رییس بنیاد مستضعفان با زبان صریح می گوید: من و هیئت رییسه این بنیاد ماهانه چیزی حدود ۱۹ میلیون حقوق می گیریم . وی سپس اظهار میکند در این بنیاد هیچ کارمندی زیر ۳ میلیون حقوق نمی گیرد.
هرچند باید صداقت آقای سعیدی کیا را بستاییم که هر آنچه هست را می گوید و به قول معروف فیلم بازی نمی کند اما یک سئوال مهمی در افکار عمومی در قالب یک تناقض عمیق بوجود آمده است که بسیار قابل تامل و توجه است.
افکار عمومی از خود می پرسند این روسا برای چه کاری این قدر حقوق میگیرند. پاسخ ساده است، آنها برای خدمت و خدمات رسانی به محرومین و مستضعفین این مملکت این همه حقوق میگرند. متعاقبا سوال دیگری هم بوجود می آید آن هم اینکه آیا بهتر نیست همین حقوق ها و پاداش ها مستقیما به حساب محرومین واریز گردد تا از نیاز به یک بروکراسی پر هزینه ای بنام بنیاد … معاف شویم؟
پاسخ به این سئوالات هرچند باید از زبان بنیاد مستضعفین صورت پذیرد اما یک نکته مهم نیز نباید از نظرها دور باشد. این نهادها عناوینی انقلابی و ارزشی را نمایندگی میکنند . آن هم در داخل یک کشوری که با کلی شعار انقلابی در دنیا شناخته میشود ، حال چگونه ممکن است اشخاصی که برای تحقق آرمان های ارزشی مانند خدمت به محرومین مسئولیت پذیرفته اند ، بدون اعتقاد به این آرمان ها مشغول کار باشند.
مگر نه اینکه امیرالمومنین(ع) به مسئولین حکومتی خود توصیه نموده است خود را با زندگی کف مردم مقایسه و تطبیق کنند، حال چه برسد به اینکه این آموزه قطعا شامل مسئولینی که مستقیما مسئولیت محرومین جامعه را دارند خواهد شد. حال باید پرسید بنیاد مستضعفین برای این تناقضات چه توضیحی دارد؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز