روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 133
  • 700
  • 1,332,073
۲ جایزه داور و فدراسیون برتر برای ایران

دو جایزه دارو و فدراسیون برتر مسابقات موی تای قهرمانی جهان به ایران تعلق گرفت.
بازی های قهرمانی جوانان جهان در شهر بانکوک تایلند، فدراسیون جهانی موی تای مانند هر سال اقدام به برگزاری” گالا” می کند و در این برنامه فرهنگی نمایشی، ضمن تبلیغ اهداف بلند مدت و برنامه های پیش روی “ ایفما” اقدام به معرفی ورزشکاران برجسته سال در گروه های سنی مختلف، بهترین شهر میزبان مسابقات، برترین داور زن و مرد،بهترین مربیان سال ،پرکارترین فدراسیون ها و بهترین پروژه های اجتماعی که در سطح بین المللی اجرا شدند ، نمود.
در این میان ایران موفق به کسب دو نشان در قسمت برترین داور زن مسابقات توسط آرزو مقدوری داور بین المللی انجمن ملی موی تای ایران و جایزه بهترین فدراسیون در تلاش برای “ برابری حقوق زنان و مردان” نیز به انجمن ملی موی تای فدراسیون ورزش های رزمی ایران تعلق گرفت.
لازم بذکر است این داور زن ایرانی با پوشش کامل اسلامی تاکنون در بیش از چندین رویداد مهم جهانی موی تای در رینگ مسابقات قضاوت کرده است.علت اصلی تعلق این جوایز به انجمن ملی موی تای ایران تلاش مسئولین وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزشهای رزمی و انجمن ملی موی تای برای حضور مجدد زنان به عرصه رقابت های بین المللی موی تای دوشادوش مردان بود که متاسفانه در اقدامی عجیب در زمان دولت دهم به صورت ناگهانی از هر گونه فعالیت زنان در این ورزش بعد از ١۵ سال فعالیت و کسب مدالهای متعدد جلوگیری به عمل آمده بود.
بی شک کسب دو نشان برتری برای انجمن ملی موی تای ایران در کنار ٣ مدال طلا و ٣ مدال ارزشمند برنز و کسب رتبه پنجمی دنیا، این مسابقات را تبدیل به یکی از بیاد ماندنی ترین مسابقات جهانی موی تای برای تیم ملی تبدیل کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز