روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 37
  • 1,073
  • 1,394,403
۲ راه‌ آسان برای رفع تیرگی آرنج و زانو

تیرگی منطقه سر آرنج و زانو در برخی از افراد قدری شدید و غیرطبیعی است و این سیاهی سبب می‌شود تا احساس ناخوشایندی به آنها دست بدهد. دکترسوزان سروری برای رفع این تیرگی، روش‌های ساده‌ای را پیشنهاد می‌دهد: آب یک لیمو ترش تازه را بگیرید و با مقداری شکر مخلوط کنید تا حدی که کمی غلیظ شود، مخلوط را در منطقه مورد نظر بمالید و بگذارید به مدت ۵ تا ۷ دقیقه باقی بماند لیموترش تازه خاصیت رنگ بری دارد اگر فقط هفته‌ای یک بار این کار را انجام دهید بعد از چند هفته تأثیر آن را خواهید دید.
به گفته این مشاور پوست، مو و زیبایی هر روز می‌توانید آب لیمو ترش تازه را گرفته و با کمک یک پنبه یا پد نازک سر زانو و آرنج بمالید و پس از بیست دقیقه، محل مورد نظر را با آب ولرم شست‌و‌شو دهید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز