روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 604
  • 1,097
  • 1,389,769
۲ مرد ، قربانی انتقام از رقیب عشقی

سومین متهم دستگیر شده در رابطه با آتش‌سوزی خانه قدیمی که به مرگ دو مرد جوان انجامید، مدعی است که در جنایت نقش نداشته و عامل اصلی یکی از دو برادری است که شب حادثه بازداشت شده‌اند. وی درعین حال انگیزه انتقامگیری آتشین را کینه عشقی عنوان کرد.
دراین جنایت که بامداد جمعه ۵ خرداد در خانه‌ای قدیمی واقع در خیابان سبلان جنوبی رخ داد دومرد زنده زنده درآتش سوختند.
پس از حضور بازپرس جنایی و تیم تحقیق درمحل حادثه مشخص شد آتش‌سوزی عمدی بوده است. این درحالی بود که مرد جوانی به نام امیر با مراجعه به پلیس مدعی شد عامل اصلی این آتش‌سوزی مردی به نام کامران است. او وقتی فهمید من و نامزد سابقش با هم در ارتباط هستیم از من کینه به دل گرفت و جنایت آتشین را به پا کرد. بدین ترتیب کامران دستگیر شد اما او در تحقیقات مدعی شد عامل آتش‌سوزی دو نفر از دوستانش هستند که از برادر مقتول کینه به دل داشتند.
اظهارات مرد جوان باعث شد تا دستور بازداشت دو مرد جوان به نام‌های پرویز و وحید صادر شود و روز گذشته یکی از آنها پس از دستگیری در مقابل بازپرس جنایی قرار گرفت. او دراین باره گفت: «خانه را ما آتش نزدیم بلکه خود کامران عامل اصلی این آتش‌سوزی است. روز قبل از حادثه ما در خانه کامران بودیم و بعد از مصرف مواد مخدر او با اصرار از ما خواست در آتش زدن خانه امیرکمکش کنیم. او از ارتباط امیر و نامزد سابقش سهیلا کینه به دل داشت و حتی چندین بار گفته بود که می‌خواهد آنها را آتش بزند.آن روز تا شب با کامران بودیم اما اصرارهای ما بی‌نتیجه بود. تا اینکه کامران به طبقه پایین رفت و بعد از اینکه ظرفی را پر از بنزین کرد از ما خواست با او همراه شویم. سه نفری سوار موتور شدیم و سرکوچه‌ای که خانه امیر داخل آن قرار داشت کامران را پیاده کردیم.بعد هم از آنجا دور شدیم. ۲۰ دقیقه‌ای در حال گشت‌زنی بودیم که کامران تماس گرفت و از ما خواست برویم دنبالش. همین که به کوچه رسیدیم، صدای فریاد سهیلا را از کوچه شنیدیم که می‌گفت: «چرا خانه را آتش زدی. الان دو نفر دارند داخل خانه می‌سوزند.»همان موقع کامران سعی کرد او را آرام کند و درنهایت پدر و مادر بزرگ سهیلا او را به داخل خانه‌شان بردند. در این میان من به همراه پرویز به سر کوچه رفتم که کامران آمد و از ما خواست او را به خانه دوستش ببریم. به محض اینکه رسیدیم پدر کامران تماس گرفت و گفت دیده که پسرش از باک، بنزین کشیده و…بدنبال اظهارات پسر جوان، بازپرس جنایی دستور ادامه تحقیقات تا رفع ابهام‌های موجود دراین جنایت را صادر کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز