۲۰۰ هزار پوند جریمه غیبت دروازه بان چلسی

بدنبال غیبت «تیبو کورتوا» در تمرین پیش فصل تیم فوتبال چلسی، مسوولان این تیم جریمه ای معادل ۲۰۰ هزار پوند برای او در نظر گرفته اند.
روزنامه «دیلی میل» انگلیس با درج این خبر نوشت: پس از رسیدن به هفته پایانی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و کسب مقام سومی این تورنمنت بزرگ، سنگربان تیم ملی بلژیک تا روز دوشنبه فرصت داشت تا خود را به کمپ تمرینی باشگاه واقع در «کوبهام» برساند، اما کورتوآ در تلاشی نومیدانه برای فشار آوردن به مسوولان چلسی به منظور صدور رضایتنامه خروج او از استمفورد بریج، در کمپ تمرینی این تیم حضور پیدا نکرد.
بر این اساس، جریمه در نظر گرفته شده از طرف باشگاه، کسر دو هفته دستمزد این بازیکن است و از آنجا که دستمزد هفتگی او ۱۰۰ هزار پوند می باشد، بنابراین مبلغ خالص جریمه وی ۲۰۰ هزار پوند خواهد بود.
پس از آنکه کورتوآ هم در تمرین آبی های لندن حاضر نشد، کمیته اخلاق این باشگاه فرایند رسیدگی به پرونده انضباطی او را به جریان انداخت.
سنگربان تیم ملی بلژیک که در جام جهانی ۲۰۱۸ عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشت، امیدوار است مسوولان باشگاه را مجبور به صدور رضایت نامه کرده و برای نزدیک بودن به خانواده خود به رئال مادرید ملحق شود، این در حالیست که تیم چلسی برای صدور رضایت نامه به مبلغی کمتر از ۴۵ میلیون پوند راضی نمی شوند.
در این بین «مائوریتسیو ساری» سرمربی تازه وارد چلسی در نظر دارد تا پیش از ضرب الاجل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، جایگزین مناسبی برای کورتوآ پیدا کرده و سپس با انتقال او موافقت کند.
گفته می شود «یان اوبلاک» دروازه بان تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا به عنوان گزینه جایگزین مد نظر آبی ها قرار گرفته و آن ها قصد دارند با پرداخت ۸۹ میلیون پوند به عنوان مبلغ فسخ قرارداد، رکورد گرانقیمت ترین گلر را که در حال حاضر متعلق به آلیسون برزیلی است، بشکنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از