روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
۲۰۱۸ بهانه‌ای برای آغاز توسعه اقتصادی صنعت کشور

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه مسیر ایجاد اشتغال با صنعت گردشگری در ارتباط است، گفت: تبریز ۲۰۱۸ بهانه‌ای برای آغاز توسعه اقتصادی صنعت آینده کشور بوده و باید از این فرصت به‌خوبی استفاده کنیم.
محمدصادق پورمهدی در نشست بررسی راهکارهای تسهیل ورود و خروج مسافران خارجی با بیان اینکه نحوه استقبال از مسافران و جلب رضایت از سفر به ایران از عواملی است که باید به آن اهمیت داده شود، اظهار داشت: در این راستا باید شاخص‌های پذیرایی از مسافران در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز ارتقا یابد و این‌ یکی از مباحثی است که باید به آن توجه شود.
وی افزود: امروزه سطح انتظارات از مسؤولان در بحث خدمات‌دهی افزایش یافته و باید مسؤولان مربوطه در این خصوص برنامه‌ریزی‌های دقیقی داشته باشند.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اهمیت و تأثیر صنعت گردشگری در ایجاد اشتغال اضافه کرد: در دنیای امروز اقتصاد دنیا به سمت گردشگری می‌رود و در این مسیر ایجاد اشتغال با صنعت گردشگری در ارتباط است.
وی با اشاره به آغاز تبریز ۲۰۱۸ در روزهای آینده تأکید کرد: تبریز ۲۰۱۸ بهانه‌ای برای آغاز توسعه اقتصادی صنعت آینده کشور بوده و باید از این فرصت به‌خوبی استفاده کنیم.
پورمهدی خاطرنشان کرد: با ورود به سال ۲۰۱۸ و برنامه‌های موردنظر، تبریز در معرض یک آزمون بین‌المللی قرار می‌گیرد که باید با میزبانی خوب از گردشگران و موفقیت در برنامه‌ها از این امتحان سربلند بیرون بیاییم.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه همه فعالیت‌ها و اقدامات قطعاً رصد شده و همه تلاش خواهند کرد تا به کشورهای مختلف اعلام نظر کنند، ما باید در تبریز آماده ارائه خدمات باشیم و آمادگی داشته باشیم.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با تأکید بر کنترل مناسب و مدیریت فضای موجود در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز، بیان کرد: با توجه به فرصت به‌وجود آمده فرودگاه تبریز برای ورود گردشگران خارجی پایلوت مناسب و خوبی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز