روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 338
  • بازدید دیروز: 1,903
  • کل بازدید ها: 467,165
۲۰۱۸ فرصتی تاریخی برای معرفی تبریز

 فرماندار تبریز با اشاره به اهمیت پویا بودن انجمن های میراث فرهنگی، شناخت عمیق اعضا با وظایف انجمن ها را لازمه این پویایی عنوان کرد.
رحیم شهرتی فر در جلسه انجمن میراث فرهنگی شهرستان تبریز  گفت: تبیین اهمیت و جایگاه انجمن به اعضا و همچنین ایجاد فضای آشنایی عمومی با میراث ملموس و ناملموس نقش مهمی در حرکت رو به رشد آن خواهد داشت و بایستی با تولید محتوای جذاب و در خور در این راستا گامهایی برداشته شود.
فرماندار تبریز  گفت: اگر بخواهیم انجمن به اهدافی که برای آن متصور شده است دست یابد، باید از راهنمایی ها و نقطه نظرات چهره های شاخص فرهنگی استفاده کنیم و زمینه جلب مشارکت فکری آنان را فراهم نماییم.
او ادامه داد: تبریز ۲۰۱۸ فرصتی تاریخی برای معرفی تبریز و میراث فرهنگی آن فراهم نموده است و انجمن میراث فرهنگی تبریز نیز باید رسالت تاریخی خود را برای حضور در این رویداد به انجام برساند.
شهرتی فر افزود: با توجه به مسئولیتی که در این زمینه بر عهده ما نهاده شده است لازم است تا با نگاهی دقیق و موشکافانه به بررسی وضعیت میراث فرهنگی موجود در سطح شهرستان بپردازیم و نقاط قوت و ضعف آنها را احصا و در راستای تقویت آنها گام برداریم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز