روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 271
  • 744
  • 1,382,439
۲۰۱۸ فرصتی تاریخی برای معرفی تبریز

 فرماندار تبریز با اشاره به اهمیت پویا بودن انجمن های میراث فرهنگی، شناخت عمیق اعضا با وظایف انجمن ها را لازمه این پویایی عنوان کرد.
رحیم شهرتی فر در جلسه انجمن میراث فرهنگی شهرستان تبریز  گفت: تبیین اهمیت و جایگاه انجمن به اعضا و همچنین ایجاد فضای آشنایی عمومی با میراث ملموس و ناملموس نقش مهمی در حرکت رو به رشد آن خواهد داشت و بایستی با تولید محتوای جذاب و در خور در این راستا گامهایی برداشته شود.
فرماندار تبریز  گفت: اگر بخواهیم انجمن به اهدافی که برای آن متصور شده است دست یابد، باید از راهنمایی ها و نقطه نظرات چهره های شاخص فرهنگی استفاده کنیم و زمینه جلب مشارکت فکری آنان را فراهم نماییم.
او ادامه داد: تبریز ۲۰۱۸ فرصتی تاریخی برای معرفی تبریز و میراث فرهنگی آن فراهم نموده است و انجمن میراث فرهنگی تبریز نیز باید رسالت تاریخی خود را برای حضور در این رویداد به انجام برساند.
شهرتی فر افزود: با توجه به مسئولیتی که در این زمینه بر عهده ما نهاده شده است لازم است تا با نگاهی دقیق و موشکافانه به بررسی وضعیت میراث فرهنگی موجود در سطح شهرستان بپردازیم و نقاط قوت و ضعف آنها را احصا و در راستای تقویت آنها گام برداریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز