روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 92
  • 374
  • 1,283,017
۲۳ کشته در «کریسمس» مرگبار

۴۳پاکستانی که همزمان با جشن کریسمس به‌دلیل مصرف مشروبات الکلی دست ساز بشدت مسموم شده بودند به بیمارستان انتقال یافتند اما دست کم ۲۳ نفر از آنها جان باختند.به گزارش رسانه‌ها، بامداد دیروز تعدادی از مسیحیان اهل شهر «توباتیک سینگ» واقع درایالت پنجاب به دلیل مسمومیت شدید به بیمارستان‌های این شهر منتقل شدند که دربررسی‌ها مشخص شد آنها به خاطر مصرف مشروبات الکلی حاوی مواد خطرناک مسموم شده‌اند.براساس اعلام مسئولان بهداشت ودرمان ایالتی، ۲۰ نفر ازمسموم شدگان هم‌اکنون در بیمارستان بستری هستند که حال هفت نفر وخیم اعلام شده است. مشروبات الکلی مرگبار در کارگاه‌های مخفی و زیرزمینی تولید می‌شوند و افراد سودجو با استفاده از مواد و ترکیبات بسیار خطرناک، این نوع مشروبات را به قشر جوان و کم درآمد عرضه می‌کنند.به دنبال اعلام این ماجرای مرگبار تحقیقات ویژه پلیسی برای شناسایی و دستگیری تولیدکنندگان وتوزیع‌کنندگان این مشروبات آغاز شده است. این نخستین بار نیست که نوشیدن مشروبات الکلی دست ساز و حاوی مواد خطرناک در پاکستان قربانی می‌گیرد. حال آنکه تولید، فروش و مصرف مشروبات الکلی در پاکستان به‌عنوان یک کشور اسلامی ممنوع است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز