روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 815
  • 779
  • 1,330,327
۳ جنایت به خاطرطلاق

مرد میانسال وقتی پی برد دوست همسرش دسیسه طلاق آنها را طراحی وهمسرش را به این کارتشویق کرده است درجنایتی هولناک، همسرش ودوست او را در خانه غافلگیرکرد و هر دونفر را با شلیک گلوله کشت.
این زن و مرد که هر دو معلم‌های با سابقه بودند از مدتی قبل با یکدیگر اختلاف پیدا کرده و زن میانسال خواستارطلاق شده بود. اما شوهرش «ویسنت فویلرات» که حاضربه جدایی نبود، سعی کرد همسرش را به زندگی دلگرم نگه دارد.ولی وقتی ناکام ماند ودربررسی‌ها پی برد دوست همسرش مشوق اصلی اوبرای طلاق است، نقشه قتل هردو را کشید و در یک حمله غافلگیرانه آنها را درخانه‌اش به گلوله بست وبعدهم خودکشی کرد.به گزارش پلیس، عامل جنایت دریادداشتی که قبل ازمرگش نوشته بود ماجرا را شرح داده وانگیزه قتل را افشا کرده بود. این زوج که ۳۰ سال با یکدیگر زندگی کرده بودند دو فرزند داشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز