روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 350
  • 702
  • 1,334,551
۳ مربی گزینه هدایت تیم فوتبال امید

برای هدایت تیم فوتبال امید کشورمان سه گزینه مطرح شده است. پس از نتایج ضعیف امیرحسین پیروانی همراه با تیم فوتبال امید در مسابقات انتخابی قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا و حذف این تیم از مسابقات، فدراسیون فوتبال سه گزینه را برای جانشینی او در نظر گرفته است.
حمید استیلی، رحمان رضایی و فرشاد فلاحت‌زاده سه گزینه‌ای هستند که کمیته فنی فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب یکی از آنها هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده، اما نام آنها برای هدایت تیم امید مطرح شده است. در صورتی که یکی از این نفرات هدایت تیم امید را برای مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عهده بگیرد و امیرحسین پیروانی همچنان در بدنه تیم‌های ملی باقی بماند، هدایت تیم جوانان به او واگذار خواهد شد.

نایب قهرمان المپیک را شکست دادم

دومین طلایی کاروان ایران در بازیهای یونیورسیاد می گوید این قهرمانی که با شکست دادن نایب قهرمان المپیک همراه شد، خیلی برایش لذتبخش بوده است.
هادی تیران ولی پور ملی پوش وزن ۵۸ – کیلوگرم تکواندوی ایران در بازیهای دانشجویان جهان پس از کسب مدال ارزشمند طلا در یونیورسیاد چین تایپه اظهار کرد: شاهد هستید که سطح مسابقات یونیورسیاد بسیار بالاست و چون در رنکینگ جهانی نیز دارای گرید بالایی است، همه قهرمانان شرکت کرده اند.
وی در مورد گروه خود گفت: چون یک مقدار وزن کم کرده بودم در دو بازی اول بدنم راه نیفتاده بود اما از بازی سوم قرعه ام بسیار سخت شد که کره جنوبی را بردم. در نیمه نهایی هم با نایب قهرمان المپیک ریو از تایلند مسابقه دادم که پیروز شدم. حریف فینالیستم هم که از پرتغال بود چندین مدال بین المللی دارد اما خدا کمک کرد و با شکست همه آنها قهرمان شدم.
تیران ولی پور که خوشحالی در چهره اش موج می زند، در مورد کسب دومین طلای کاروان ایران گفت: این مدال به من خیلی چسبید چون مدتی بود از مدال دور شده بودم. امیدوارم بعد از سکو این مدال را فراموش کرده و به هدفهای بعدی ام فکر کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز