روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 185
  • 948
  • 1,355,523
۳ هزار میلیارد بدهی تامین اجتماعی به مراکز درمانی

مدیرعامل تامین اجتماعی بدهی این سازمان به مراکز درمانی را سه هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بدهی داروخانه‌ها تا پایان مهرماه سال جاری پرداخت شده است.
سیدتقی نوربخش در گفت‌ وگوی اختصاصی با خبرنگار ان در توضیح بدهی تامین اجتماعی به مراکز درمانی، گفت: سازمان تامین اجتماعی از سازمان هدفمندی یارانه‌ها هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و از دولت ۱۱۵ هزار میلیارد تومان طلب دارد، در عین حال این سازمان سه هزار میلیارد تومان هم به مراکز درمانی بدهکار است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادعاهای مطرح شده مبنی بر ارائه خدمات به شکل آزاد به دارندگان دفترچه تامین اجتماعی به دلیل بدهی‌های این سازمان به مراکز درمانی را تکذیب کرد و گفت: این موضوع صحت ندارد، در خصوص داروخانه‌ها هم سازمان بدهی خود را تا مهرماه پرداخت کرده‌، در این زمینه پرداخت مطالبات داروخانه‌ها به بهترین شیوه ممکن و بهتر از گذشته انجام گرفته است.
نوربخش در ادامه در خصوص وضعیت حقوق بازنشسته‌ها در سال ۹۶، گفت: این موضوع هنوز تعیین تکلیف نشده، در واقع شورای عالی کار باید تصمیم‌گیری و نظر نهایی را اعلام کند.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به عنوان یکی از بندهای برنامه ششم توسعه را نیز یادآور شد گفت: تا زمانی که شورای نگهبان اظهار نظر و تایید نهایی در رابطه با این موضوع را اعلام نکند نمی‌توانیم بدان بپردازیم، در حقیقت پس از تصویب نهایی این بند از برنامه ششم توسعه توسط شورای نگهبان تصمیمات اجرایی گرفته و دنبال خواهدشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز