روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
۳ کودک، قربانی جنون مادر

زن باردار که درپی بی‌وفایی همسرش، دچار افسردگی شدید شده بود، در جنونی هولناک، هر سه فرزند خردسالش را به قتل رساند اما باحضوربموقع مأموران موفق به خودکشی نشد.
رسیدگی به این پرونده در پی گزارش مسئول بهداشت شهر «آشخانه» مبنی بر قتل سه کودک در یکی از روستاهای توابع شهرستان «مانه» و «سملقان» توسط مادر جوانشان، در دستورکار پلیس آگاهی قرارگرفت.
با حضور بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق در محل جنایت مشخص شد زن ۲۹ ساله‌ای از اهالی روستا که ۶ ماهه هم بارداراست، دو دختر ۶ و ۸ ساله خود به نام‌های «لطیفه» و «فرشته» و پسر ۳ ساله‌اش «محمدطاها» را با روسری و چاقو به قتل رسانده و در حالی که خود را حلق آویز کرده بود از یک قدمی مرگ نجات یافته بود.
کارآگاهان در تحقیقات مقدماتی دریافتند همسر این زن کارگر ساختمانی است که مدتی قبل به خاطر اختلاف‌های شدید خانوادگی، خانواده‌اش را ترک کرده است.
همچنین بنا به اعلام پزشک درمانگاه روستا عامل این قتل عام، از اختلالات روانی رنج می‌برد.
سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: «این زن که پس از نجات شوک زده شده است با توجه به بارداری و نابسامانی روحی، روانی در بهداری شهرستان تحت نظر پلیس تحت درمان است. همزمان پرونده این قتل نیز تشکیل شده و تحقیقات تخصصی در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار دارد.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز