روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,008
  • 744
  • 1,383,176
امام جمعه تبریز: تحرکات تروریستی ناشی از استیصال دشمنان است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شــرقی و امام جمعه تبریز گفت: تحرکات تروریستی تهران ناشی از ضعف و استیصال دشمنان نظام مقدس اسلامی در تحولات منطقه است. حجــت الاسـلـام والمســلمین محمدعلــی آل هاشم در خطبههای نماز جمعه هفته گذشته تبریز با اشاره به سرعت گرفتن روند نابودی و شکست داعش و ســایر گروههای تروریستی در عراق و ســوریه، اظهارکرد: تروریســتها سعی در جبران این ناکامیها دارند. وی با تاکید بر اینکه ملــت ایران در طول ۳۸ سال گذشته با بحرانهای متفاوت روبرو بوده و اکنون آبدیده تر از آن ســال ها شده است، افزود: مردم ایران هیچ هراسی از آنها نداشته و با اتحاد و همدلی در کنار یکدیگر برای ثبات و صلابت جمهوری اسلامی هستند. امــام جمعــه تبریز گفــت: به فضــل الهی در آینده نزدیک شــاهد نابــودی گروهک های تروریستی در عراق و سوریه خواهیم بود. وی خاطرنشــان کرد: مقاومــت مردم یمن در برابر تجاوزات عربســتان ادامــه دارد و مردم مســلمان این کشور با وجود مشکالت فراوان همچــون شــیوع بیمــاری وبا، بــه مقاومت و ایســتادگی در برابــر تجاوز ســعودی ها ادامه میدهند. حجت الاسـلـام آل هاشــم با تاکیــد بر اینکه دشــمنان ملــت ایــران، اســتکبار جهانــی و صهیونیســم بین الملل باید بدانند که این ملت محکم پای نظام انقالب اسلامی ایستاده است، گفت: ملت ایران از مواضع و انقالب خود در راستای منافع، امنیت منطقه و جهان اسلام دفاع میکند. وی با اشــاره به بیانات مهم مقام معظم رهبری در ســالگرد ارتحال امام خمینی )ره(، افزود: یکــی از تاکیــدات مهم رهبرانقــاب، توجه بــه انقلابی گری بــود که باید آحــاد ملت به خصوص مقام ها و مســئوالن کشوری به آن توجــه و عنایت خاصی نشــان دهند، زیرا که بی توجهی به ایــن مقوله مهم می تواند آینده انقلاب را با چالش هایی مواجه کند. امــام جمعه تبریز اظهارکــرد: انقالبی به معنی این اســت که مسئوالن کشــوری هدف خود را راضی کردن دشمنان و قدرت های جهانی قرار ندهند، بلکــه راضی کردن مردم و توجه بــه ظرفیــت های داخلــی باید هــدف اصلی آن ها باشد. حجت الاسـلـام آل هاشــم، وحدت در میان مســئولان را یکــی دیگــر از محورهای مهم ســخنان رهبری در مراســم ارتحال بنیانگذار جمهوری اســلامی بیان کــرد و گفت: بر این اســاس مســئوالن در هر رتبه و جایگاهی که باشند باید اولویت اول و آخر خود را وحدت و انسجام به خصوص در حوزه مسایل خارجی و بین المللی قرار دهنــد تا بدین طریق ضمن لبیک به ندای ولی امر مسلمین، دشمنان نظام را نیز ناامیدتر از قبل کنند. نماینده ولی فقیه در آذربایجان شــرقی گفت: مســئولان اجرایی نســبت به تقویــت عناصر فعــال داخلی و بهره مندی از نیروهای جوان و متخصص اهتمام ویژه ای کنند. خطیب جمعــه تبریز به روز صنایع دســتی و همچنین هفته محیط زیست اشاره کرد و توجه بیش از پیش آحاد مــردم به این ۲ مقوله مهم اقتصادی و اجتماعی را خواستار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز