روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
۴زن و مرد زنده ‌زنده سوختند

به‌دنبال حادثه رانندگی دلخراشی که در بزرگراه قزوین- زنجان رخ داد، خودرو پژو ۴۰۵ دچار حریق شد و چهار سرنشین آن بی‌آنکه بتوانند خود را از اتاقک درهم کوبیده نجات دهند در برابر چشمان وحشتزده حاضران، در میان شعله‌های سرکش آتش گرفتار شدند و در کنار هم سوختند.
به‌گزارش پلیس، این حادثه هولناک، در پی انحراف یک کامیونت از مسیر اصلی آغاز شد و با بی‌توجهی راننده به علائم هشدار دهنده پیاپی، با سه دستگاه خودرو پژو ۴۰۵، سواری پراید و یک وانت نیسان بشدت برخورد کرد و هر سه خودرو درهم کوبیده را به اطراف جاده پراکنده کرد.
سرنشینان پراید و وانت نیسان با وجودی که مصدوم شده بودند توانستند خودشان را از داخل دو خودروی درهم کوبیده نجات دهند؛ اما پنج سرنشین پژو که چهار زن و مرد و یک کودک خردسال بود درون خودرو محبوس شدند.
هنگامی که سرنشینان در تلاش برای بیرون آمدن از اتاقک درهم شکسته بودند، شاهدان صحنه تـصادف، ناگهان متوجه آتش شدند که از زیر بدنه پژو برمی‌خاست.
باک بنزین خودرو شکسته بود و با پاشیده شدن بنزین، هر لحظه شعله‌های سرکش بدنه را می‌پوشاند. در آن لحظات بحرانی سرنشینان خودرو هرچه تلاش کردند نتوانستند خود را نجات دهند و سرانجام چهار زن و مرد در میان شعله‌های آتش زنده ‌زنده سوختند، اما حاضران در صحنه فقط توانستند پیکر مجروح کودک خردسال را از میان آتش نجات دهند.
یکی از شاهدان این صحنه دلخراش گفت: مادری که سرنشین این خودرو بود در اوج ناامیدی از نجات خود، فرزند خردسالش را از پنجره خودرو به بیرون انداخت تا او زنده بماند.
رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع تصادف دیگری در این بزرگراه خبر داد و گفت: یک تریلی با یک کامیون تصادف کردند که در آن حادثه راننده تریلی کشنده براثر جراحات وارده در دم کشته شد و راننده مصدوم کامیون هم به بیمارستان انتقال یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز