روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 506
  • 814
  • 1,336,242
۴گوشه جهان

آماده باش پلیس بـرای دستگیری عاملان تجاوز به دختر نوجوان

پلیس شهر «بیرمنگام» انگلیس برای دستگیری دو مرد شیطان صفت که دختر نوجوانی را مورد تجــــــاوز قرار داده بودند، به حال آماده باش درآمد.
قربانی ۱۴ ساله با زور و تهدید ازسوی دو جوان شرور به نقطه‌ای کور درحوالی ایستگاه راه‌آهن «ویتون» درشهر بیرمنگام انتقال یافت و پس از تعرض از سوی یکی از آدم ربایان از هوش رفت. این دختر که سر و وضع به هم ریخته و نابسامانی داشت به سختی خود را به ورودی ایستگاه رساند و برای رسیدن به نقطه‌ای امن سوار بر خودرویی عبوری شد اما راننده شیطان صفت نیز او را مورد آزار و اذیت قرار داد و درکنار جاده رهایش کرد. با این حال دخترنیمه جان پس از نجات توسط راننده‌ای عبوری به بیمارستان انتقال یافت و تحت درمان قرارگرفت. با اطلاعاتی که او در اختیار پلیس گذاشت و پس از بررسی دوربین‌های مداربسته، پلیس تصاویری از متجاوزان منتشر کرد و ردیابی‌های گسترده برای دستگیری تبهکاران فراری ادامه دارد.

فقیرآلمانی کیف طلا را به صاحبش رساند

مرد فقیر آلمانی وقتی کیفی پر از شمش طلا و هزاران یورو پول نقد را زیر درختی در محله فقیرنشین برلین پیدا کرد، بلافاصله نزد پلیس رفت و کیف گرانبها را تحویل داد.
به گفته پلیس، در این کیف ۲۲ شمش طلا وچند هزار یورو پول نقد وجود داشت. صاحب کیف نیزدرحالی که ازپیدا شدن آن بشدت خوشحال بود به پلیس گفت: «من کیف را یک لحظه زمین گذاشتم تا بتوانم وسایلم را روی دوچرخه مرتب کنم اما فراموش کردم آن را بردارم و کیلومترها دورتر یادم افتاد که کیف را جا گذاشته‌ام.»
یابنده پس از تحویل این بسته ارزشمند به صاحبش، مژدگانی هم نگرفت.

جنایت مرد مست در فنلاند

مرد ۵۰ ساله مست که سواربر خودرو، باسرعت زیاد وارد یکی از خیابان‌های شلوغ هلسینکی -پایتخت فنلاند- شده بود یک نفر را کشت و ۴ نفر دیگر را مجروح کرد.
این مرد که به‌دلیل نوشیدن الکل وضعیت عادی نداشت شامگاه جمعه با حضورمأموران پلیس دستگیر شد.
به گزارش پلیس، تعدادی از رهگذران نیز جراحات جزئی برداشتند که سرپایی درمان شدند. همچنین ۴ مصدوم حادثه نیز در وضعیت ثبات قرار دارند.به گفته پلیس، این حادثه ،تروریستی نبوده است.

۱۶ سال زندان برای فرزندکشی

زن انگلیسی که در جنونی هولناک، دختر ۲ ساله‌اش را کشته بود، به اتهام قتل به ۱۶ سال و ۱۱۴ روز حبس محکوم کرد.
براساس اسناد پرونده، «کودی آن جکسون» حدود یک سال قبل، پس از اینکه با فشردن گردن فرزندش او را نیمه جان کرده بود، از جنایت خود پشیمان شد و سرانجام ساعتی بعد با اورژانس تماس گرفت وکمک خواست.
او قصد خودکشی داشت که با رسیدن امدادگران و پلیس دستگیر شد. جکسون در اعترافات‌هایش انگیزه جنایت را خلاصی خود و دخترش از زندگی تلخ وپردرد ورنج‌شان ومشکلات شدید خانوادگی با همسرش عنوان کرده بود.

جنایت در دیدار عاشقانه

ملوان سابق نیروی دریایی امریکا که در نخستین ملاقات عاشقانه با دوست مجازی اش، او را با ۱۱۹ ضربه چاقو کشته و اموال‌اش را سرقت کرده بود در دادگاه محکوم شد. «دی ویلیام» ۲۵ ساله و قربانی ۲۱ ساله، دو ماه قبل از جنایت در فضای مجازی آشنا شده بودند تا اینکه آنها در محل زندگی دخترجوان در شهر «بیلوکسی» می‌سی سی پی قرارملاقات گذاشتند اما درنخستین دیدار دخترجوان کشته شد.
قاتل پس از دستگیری مدعی شد: این زن در پیام‌ها وتصاویر ارسالی‌اش خود را بسیارمتفاوت تر از واقعیت معرفی کرده بود.به همین دلیل به خاطر دروغگویی‌اش او را کشتم. دادگاه امریکا، پس از بررسی پرونده، متهم را به جرم قتل به ۴۰ سال زندان و به خاطر سرقت به ۱۵ سال حبس محکوم کرد. این حکم هنوز تأیید نشده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز