روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 625
  • 700
  • 1,332,565
۴گوشه جهان

آدمکشی تفریحی ۴ دختر

مرد جوان امریکایی که برای کمک به ۴ دختر جوان در راه مانده، آنها را به خانه‌اش برده و ضمن پذیرایی، خودرویشان را تعمیر کرده بود، با شلیک گلوله میهمانانش کشته شد.
این چهار دختر که ساعاتی پس ازجنایت ازسوی پلیس شهر «میسوری» امریکا دستگیر شده بودند، در اعترافات خود ادعا کردند برای تفریح به مرد ۵۵ ساله شلیک کرده‌اند.
مأموران که در پی تماس همسایه‌ها در جریان تیراندازی قرارگرفته بودند خیلی سریع خود را به محل مورد نظر رسانده و پس از کشف جسد مرد نگون بخت و با توجه به اطلاعاتی که همسایه‌ها در اختیارشان قرار داده بودند به تعقیب عاملان جنایت پرداختند تا اینکه ساعاتی بعد آنها را به دام انداختند.
متهمان که بین ۱۹ تا ۲۸ سال سن دارند به اتهام قتل عمد، استفاده از سلاح مرگبار و خشونت بازداشت شده‌اند.

قاچاق طلا با ویلچر

قاچاقچی بنگلادشی که برای خارج کردن ۲۵ کیلو طلا از کشورش، روی ویلچر نشسته و محموله جاسازی شده را مخفی کرده بود، با هشیاری مأموران پلیس فرودگاه دستگیر شد.
به گزارش پلیس، «جمیل اختر» که طی چند ماه ۱۳ بار به خارج سفر کرده بود طلاهای قاچاق را زیر شلوار و اطراف پاهایش پنهان کرده و روی ویلچر نشسته بود.
طلاهای قاچاق در بازرسی بدنی این مرد سالم کشف شد و قاچاقچی حرفه‌ای روی دو پای خود به بازداشتگاه فرودگاه انتقال یافت.مقصد این قاچاقچی هند بود.

خانواده انگلیسی درحلقه تبهکاران برزیلی

خانواده انگلیسی که هنگام تفریح دریکی ازمناطق دورافتاده حوالی ساحل تفریحی «آنگرا داس ریس» برزیل گم شده بودند، درحلقه مردان مسلح گرفتارشده و زن جوان در برابر دیدگان همسر و فرزندانش هدف گلوله قرار گرفت. در این تیراندازی ضاربان پس از بیرون کشیدن این خانواده ۴ نفره از خودروی سواری، برای رعب و وحشت، چند تیر هوایی شلیک کردند اما ناگهان دو گلوله به شکم زن جوان شلیک کرده و متواری شدند.
زن مجروح بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت و تحت عمل جراحی قرار گرفت و ازمرگ نجات یافت.
همسر این زن به پلیس گفت: به دلیل گم کردن مسیر به بیراهه رفته بودیم و درجست‌و‌جوی مسیربازگشت و پیداکردن آب شیرین بودیم که گرفتارتبهکاران ناشناس شدیم .
به دنبال شکایت این خانواده، تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری ضاربان آغازشد.

فرار   مرگــبار

راننده متخلف که برای فرار ازدست پلیس به هیچ قیمتی حاضر به توقف نبود، پس از برخورد به خودروی سواری دیگری به کام مرگ رفت.
مأموران گشت پلیس شهر «کاردیف» اسکاتلند، درپی تماس رانندگان عبوری یکی از بزرگراه‌های پرتردد این کشور، در جریان رانندگی خطرناک راننده خودروی فورد قرمز قرار گرفتند.
با توجه به اینکه هر لحظه امکان اتفاق ناگواری وجود داشت، بلافاصله تیم گشت به شناسایی خودروی متخلف پرداخت وبه او دستور ایست داد. اما راننده با دیدن خودروی پلیس به سرعتش اضافه کرد تا اینکه پس از ورود به خیابانی و هنگام عبور از چراغ قرمز، به خودروی دیگری برخورد کرد و در دم کشته شد.
هنوز علت فرار این راننده مشخص نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز