روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 338
  • 721
  • 1,335,260
۴گوشه جهان

حمله مرموز موجودات دریایی

پسر نوجوان استرالیایی که برای تفریح به ساحل شهر «ملبورن» رفته بود، وقتی بعد از ۳۰ دقیقه از آب بیرون آمد به خاطر خونریزی شدید ناشی از زخم پاهایش روانه بیمارستان شد.
«سام کانیاز» وقتی به بیمارستان رسید به دلیل شدت خونریزی حال خوبی نداشت. همچنین از آنجا که داخل آب حتی کوچکترین دردی نداشت، علت زخم‌هایش را نمی‌دانست. پزشکان گمان می‌کنند پسر نوجوان هدف حمله موجودات میلیمتری گوشتخوار در آب قرار گرفته است که تحقیقات کارشناس‌ها دراین باره آغازشده است.

جنایت درکلوب شبانه

فوتبالیست ۲۴ ساله امریکایی هنگام پایکوبی در کلوب شبانه، از سوی چند جوان هدف حمله وحشیانه‌ای قرار گرفت و با ضربات متعدد چاقو از پا در آمد.
«رایان پسی» که در تیم فوتبال ایالتی بازی می‌کرد به گفته دوستانش بسیار خوش اخلاق بود و اختلافی هم با هیچ‌کس نداشت.
ساعتی پس از وقوع این جنایت که دریکی از کلوب‌های شهر شیکاگو رخ داد، یکی از ضاربان که ۱۹ ساله بود، خودش وهمچنین دو همدستش را به پلیس معرفی کرد.
با دستگیری سه متــهم، بازجــویی ازمتهمان برای کشف انگیزه جنایت ادامه دارد.

قتل فجیع دربیشه زار

پلیس انگلیس درجست‌و‌جوی ضاربان مرد ۸۳ ساله‌ای است که در شهر «نورفولک» انگلیس با ضربات مهلک چاقو به سر و گردنش، به شکلی فجیع به قتل رسیده است.
براساس اعلام پلیس، پیرمرد انگلیسی هر روز برای گشت وگذاربا سگ‌هایش به بیشه زار می‌رفت، اما روزحادثه به دلایلی نامعلوم هدف حمله قرار گرفت و جسد خون آلودش ساعاتی بعد پیداشد. کارآگاهان برای رازگشایی این جنایت واردعمل شده‌اند اما از آنجا که سرنخی برای کشف ماجرا در دست ندارند در فراخوانی از مردم خواسته‌اند تا هر گونه اطلاعات دراین باره را در اختیارشان قرار دهند.

دیه و زندان مجازات شکنجه‌گر برلین

سعید ۴۸ ساله، پنج سال پیش در فیسبوک با پونه و دختر ۱۲ ساله او آرمیتا آشنا شد. آنها با هم در یکی از خانه‌های برلین ساکن شدند تا این‌که سعید به بهانه دیدن مردی غریبه در خانه، دست و پای پونه و دخترش را بست و با استفاده از چاقو، چند عضو صورت و بدن پونه را برید. او با پرواز شبانه به ترکیه گریخت و از آنجا وارد ارومیه شد، اما در مسیر تهران به دام افتاد. سعید پیش از این یک بار با رای دادگاه به ۲۵ سال حبس محکوم شده بود.
وکلای شاکی در غیاب پونه و آرمیتا خواستار صدور حکم عادلانه شدند. سپس سعید از پنج اتهام ضرب و جرح عمدی و نقص عضو با چاقو، شروع قتل پونه، ورود به زور به خانه پونه، شروع به قتل آرمیتا و کودک‌آزاری فقط نقص عضو را پذیرفت و گفت: «در گزارش پلیس آمده من جلوی اتاق آرمیتا کمد گذاشتم و به در قفل زدم، اما این دروغ است. من حتی دست و پای آرمیتا را هم نبستم؛ بلکه او را به اتاقش بردم و تلویزیون را روشن کردم و موسیقی گذاشتم. آبمیوه هم به او دادم. پنج سال است در حبسم و این برایم کافی است. یک دختر ۲۱ و یک پسر ۱۶ ساله دارم و از شاکی و خانواده‌اش می‌خواهم به خاطر آنها مرا ببخشند. باید به اندازه کاری که کرده‌ام مجازات شوم.»
متهم به جرم نقص عضو پونه به ۷/۵ سال حبس، به جرم کودک‌ آزاری به ۹ ماه حبس و به جرم شروع به قتل پونه و آرمیتا در مجموع به ۹ سال حبس محکوم کردند. متهم همچنین به پرداخت ۳/۵ فقره دیه کامل به دلیل ایراد جراحت به پونه محکوم شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز